banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Krásně jsem si početla. A protože mám špatnou náladu, tak mě... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Krásně jsem si početla. A protože mám špatnou náladu, tak mě Tvé počtení vykouzlilo úsměv na tváři. Děkuji Jste skvělí, všichni Vždy tak trošku v dobrém srovnávám a tak, když se Miška dělá z Julči poskoka v podobě přinesení hračky (oddychla jsem si ), u nás to je někdy taky, ale s tím: že Evča hukne: \"PŘINES\" jak na psa až jí kolikrát okřiknu, že to teda neééééé

Jinak nudlová polévka nemá chybu to se u nás nestalo.
Děkuji, Hani. Snad nevadí, že jsem zveřejnila i fotku s Verunkou. Taky musím Míšu občas krotit.
@Evulik25 Vůbec ne, Evičko. Vždyť jsme zveřejňovali fotky ze srazu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40