banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Když se chce, všechno jde... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
aneb když on potřebuje, tak všechno jde :) Nedávno jsem vyklízela skříň, hromadu krámů jsem vyhodila a hromadu krámů jsem chtěla uschovat. Máme sklep, kde majitel má naházenej jeho bordel po bývalých nájemnících (skříně, židle, garnyže atd.) a tudíž tam už nezbývá moc místa na naše věci. Jen tak tak jsem Jardu ukecala, aby tam dal věci po malování (kyblík s Primalexem, válečky...) a i tak brblal, jak je tam už tak málo místa. No a včera mu otec přivezl kolo, aby prej mohl jezdit do práce :) Kam si myslíte, že to kolo uschoval? Ano, vyklidil, resp. vyhodil majitelovy židle a najednou místa bylo dost Pro jeho věci se totiž místo najde vždy :)
Potřebuje tvrdší ruku
Ten tvůj chlap je děsnej sobec.
@Meridene to vím, proto už já začínám být taky :)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40