banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kadeřnictví - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky jaké máte zkušenosti z kadeřnictvím?byly jste vždy spokojeni a podle svých představ?já mám svou holičku,u kadeřnice jsem byla naposled na základce..a ted mně chytla blbá a chtěla bych zajít přímo do kadeřnictví a projít nějakou změnou..poradí mi jakou,nebo musím říct co chci?
já se snažím chodit tak jednou za 3-5 měsíců. Jinak si vždy najdu obrázek s prýma účesem a je to. Naposled jsem měla odvahu a ostříhala mě holička tak jak jsem chtěla. Bylo to dost krátké. Teď jsi mi připoměla že bych měla jít znovu
ke kadeřnici nechodím, pěčuje o mě sestřenice-kadeřnice. naposled jsem byla asi před 2 roky a nebyla jsem moc spokojená.moje jana mi to vždy udělá nejlíp podle představ,už ví co očekávám a lépe se s ní domluvím než s cizí ženskou
Ja uz jsem taky obesla spoustu kadernic. Ale ted jsem nasla jednu, co celkem dobre striha, pokazde jsem se strihem spokojena. A je levna. Ale bohuzel meliry se mi od ni moc nelibi, takze na meliry k ni uz chodit nebudu, to zase pujdu k druhe kadernici. Ta dela meliry hezke, ale zase neumi tak strihat
Já do kadeřnictví chodím a vždycky to nechám na ní... Já řeknu barvu a jakou a že to chci nějak ostříhat a ona se snaží :-) Zatím jsem byla vždycky spokojená. Jo ale byla jsem jednou u nás v Litvínově a to bylo něco. Drahý jak blázen a výsledek byl strašlivej... A to já ještě dopadla dobře, ségru ostříhala na kuře :-))) Aspoň tak jsme jí pak říkali.
Dřív jsem chodila jen na stříhání a kde mě napadlo. Pak jsem chtěla razantní změnu a to už jsem musela hledat kam jít. Někde jsem spokojená nebyla,když jsem našla tak odešla na mateřskou. Nakonec jsem zakotvila nejblíže k baráku, byla jsem po operaci kolena a dál jsem nedošla. Ona se už několikrát stěhovala, ale našla jsem si ji a jsem ji věrná a moc spokojená. Teď k ní chodím jen na ostříhání a za 40, to chlap stál vždy víc. Jinak melírek nestál víc jak 300Kč. Svatební účes i pro segru 250,-.
Já mám sestru kadeřnici,takže k ní chodíme všici a jsme spokojeni a to hlavně s cenou!Většinou ji zaplatím jen za materiál,tak si můžu dovolit chodit každé dva měsíce na melírek.
Několik let jsem hledala kadeřnici stylem pokus-omyl.Ale našla jsem.Chodím k ní už pár let a jsem moc spokojená.Vždycky i perfektně pokecáme(má syna o týden staršího než je Danielka),tak se téma k hovoru najde.Cena a kvalita je suprová.
Já jsem čas od času do kadeřnictví zašla. V dědince na Moravě jsem měla svoji oblíbenou kadeřnici, která mně vždy ostříhala a obarvila tak, jak jsem si přála (vždy podle obrázků z časopisů). Ale mohla jsem si to tenkrát dovolit, neboť v tom malém městečku si kadeřnice nikdy moc neřekly (ony by jim to ani ty bábinky a upachtěné ženské z fušek, kterých je většina, nedaly). Takže barva, střih, mytí a styling mně nikdy nepřišlo na víc jak 300,- Kč na dlouhé vlasy!!! Zde v Praze jsem byla u kadeřníka asi jen 3x. Prvně, když jsem si našla práci náročnou na \"vzhled\", to jsem čučela, když si za barvu a střih naúčtovali 2.500,- !!! Najít ale v Praze kadeřnictví, kde neriskuješ spálení vlasů a nedáš za obarvení a střih majlant, je umění. Svatební účes mi dělala \"kamarádka\". Ovšem celkem si naúčtovala přes 4.000,- a spokojená jsem bohužel nebyla. Do teď si to vyčítám. Teď jdu ke kadeřnici jen, když potřebuji zastřihnout a ošetřit konečky, vlasy mi barví Reddy doma (mimochodem, je velmi šikovný:)) a když se to nepovede, můžu si za to sama a nelituji, že jsem zase dala \"vydělat odborníkům\". Pokud chceš ale nějakou razantní změnu, volila bych kadeřníka, ale nejprve bych si zjistila reference od známých...Držím pěstičky.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40