banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jsem se dnes dozvěděla, - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
že jsme se nejspíš stali od včera čekateli na neštovice a já to zrovna o prázdninách ták nechci. Tatínek má volné víkendy, auto je k dispozici, naplánované nějaké výlety. Snad je Petřík odolný a chytneme to později. Ideální by bylo příští jaro.
ja Marusku vystavila nestuvkam uz 2x schvalne a prd. Tak vy treba taky prd.
@zajic Kéž by Eliško.
To je mi líto. Snad to Petřík nechytne.
Sakra,to by byla čára přes rozpočet,když máte naplánované výlety...Tak doufám,že to Petřík nechytne
hmmmm, my to taky chytli v létědoufej v dobrou imunitu
Jé snad né. Držím palce, aby se vám to teď vyhlo
@Marta81 Marti to čekání jestli je dostaneme nebo né mě nabouralo už jeden plán. Vypadá to totiž, že příští pátek budeme sami doma a tak jsem chtěla kouknout do Brna a říkala jsem si, že bychom třeba sjeli za vámi. Takhle z toho nic nebude.
@zanlena To je škoda. No uvidíte, i když ona má příští pátek Kristýnku tchýně. Tak kdyžtak jen se mnou I když teď vůbec netuším, za jak dlouho je můžete dostat?
@Marta81 Taky si tak říkám, že když budeš bez Kristýnky tak si raději pořádně odpočiň.
@zanlena No snad to bude příjemný, jsem zvědavá
@Marta81 Tak si to pěkně užij. Doufám, že to bude dost příjemný.
@zanlena To jo, jsem pak na odpoledne objednaná na těhu masáž ze sleviště, tak jsem zvědavá co to bude.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40