banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Je zlatej,bezva období - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Teď jsme byli na tom IUI a jsem malinko chřipkou přichcíplá a musím říct, že fakt dělá první poslední. Dokonce ani nefandí nahlas při mistrovství světa v basketbalu žen...aby mě nevzbudil. Pak jsem vstala a poudá,já jsem tě nechtěl budit víš...,ale teď už bych fandit mohl ne??? Mimo jiné máme v rodině trable se švagříkem a jeho ženou vypadá to na konec po 8 letech,tak nevim jestli si ten můj taky kapku neuvědomuje jak je fajn že my se máme rádi a je nám spolu tak krásně...Ono jak se říká všechno špatný je asi k něčemu dobrý... Hádky jsou všude a patří to ke vztahu,ale já už nikdy nic nevzdám. Teď jsem fakt moc šťastná a vážím si toho co mám doma i když je někdy na zabití,ostatně jako každej chlap
Jani, jen tak dál
Přeji, aby se k úplnému štěstí zaařilo i to miminko a vám to vydrželo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40