banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Houby - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsme vyrazili ráno s taťkou na Šumavu na houby,bez dětí.Za 2 hodiny jsme měli plný košík.Bylo to moc prima,jen zatracená zima.Fotečky našeho úlovku vložím.
já chci taky!!!!!!!!!!ale tu ted pry nerostou
Moje děti strašně rády chodí na houby. Naštěstí to máme do lesa sotva 5 minut, takže můžeme chodit často.
Houby závidím, za celé léto jsem nenašla ani jedinou
To mě taky baví,hlavně když rostou.Já chodím vždycky až v poledne,to už vyrostou od rána nové.Ráno je vyberou ti co už tam jsou od 4.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

22 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

14 %
16 hlasů

46 %
53 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 116 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici