banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hlad - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Máte taky furt hlad,já jo,já se snažím jíst i trošku rozumněji,než za prvního těhu,ale hlad byl stejný.A přes den toho sním fakt hodně.Máte to stejně.Mě je teda dobře a nezvracím.A to odpočítávání dnů do další kontroly je děsné.Už,aby bylo 30.9.
někdy mám takový hlad,že bych snědla obsah i s ledničkou a samo mě u toho načapá manžel a už ho slyším, ale při druhé kontrole jsem přibrala půl kg,bála jsem se aby to nebylo víc. Ale je fakt, že když mám hlad tak se mi z toho dělá špatně, je mi na omdlení, takže lépe je se najíst.
Ahoj,já jím stejně jak předtím (teda trošku zdravěji),jsem 16tt.Nemám víc hlad, spíš jsem se někdy do toho nutila,jíst se musí:-).Nafukovalo se mi hrozně břicho,teď už je to lepší,už jsem to trochu vychytala,je to první
ahoj holky, v 1.měsíci jsem chytla takovou střevní chřipku, že jsem zhodila 4 kila a doteď se mi nepovedlo dostat se aspoň na původní váhu natož něco přibrat....tak uvidíme, zítra jdeme na screeningový UTZ do porodnice a taky do poradny, tak uvidíme, jak nám to naše mimi roste a zda mu nic nechybí. Podle mého jím normálně, snídaně, svačinka, normální oběd, odpoledne zas sváča a večeře...tak nevím kde se to všechno ztrácí a špatně mi taky nebývá :)
Já měla taky hroznej hlad. A jedla jsem hodně. Potřebuješ hodně energie, tak musíš papat. :))
Já mám hlad skoro pořád. Čekám první . Hned ze začátku jsem přibrala 4kg a teď se to snažím moc nezvedat, spíš jím ovoce, zeleninu a celozrné pečivo. Jenomže mi moooc začalo chutnat sladké :D. Uvidíme jak to půjde dál. Ale kolikrát se probudím v noci a kručí mi v břiše :)
Ahojky, tak přesně takhle jsem prožívala první týdny těhotenství. Pořád jsem měla hlad, bylo mi fakt dobře a neustále jsem počítala další dny a byla přesšťastná, když uplynul další týden.Teď už to vůbec nestíhám, jsem ve 23. tt a přijde mi to jako šílený fičák:-) Asi první měsíc těhu jsem přibrala 3 kila a pak dlouho, dlouho nic, až teď za poslední měsíc 0,5 kg. A časem mě ty pažravé stavy také opustily, ale nedělám si iluze, že se koncem těhu zas neobjeví.Tak držím palečky, ať je těhu co nejpohodovější. Vždyť o to jediné tu kráčí
Zuzko,přeju Ti,aby to rychle uteklo.Já jsem s Dádou taky baštila jak polskej zájezd,ale nabrala jsem jen 7 kg.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

76 %
22 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 29 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40