banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den všem, dneska mám den na houby, nevím co mám. Se Zu... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hezký den všem, dneska mám den na houby, nevím co mám. Se Zuzikou jsem byla u doktorky prohlídka + očkování, upeču ted\' sekanou, Zuza spinká v houpačce a stoupa jí teplota, ještě umyju všude v domě podlahy, a asi udělám něco sladkého, bábovku nebo tak, večer znovu cvičení se psem to má ted\' 2 x denně hodinu, procházka a ještě zase prát prádlo. Mám co dělat, běžím pracovat.
snad ta reakce po očkování nebude nijak velká
Zuzinka má teplotu z očkování. Přeju hezký zbytek dne

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40