banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den všem - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
a já jsem dneska zase nějak líná takže do krámu zajedu autem, vezmu to i do místního zverimexu Bettynce pro konzervy a granule a pak domů, dneska hlavní cíl: zušlechtit pokojovky, hlavně je pohnojit a zalít,některé poslední chudinky přesadit a dát se do utírání nánosů prachu , k žehlení se asi nedonutím,naštěstí je tady jen malá hromádka,odpoledne asi strávíme venku, snad se počasí nezkazí
Pěkný den
Hezký květinkový den, Hani
krásný den
Príma den
Taky doufám, že počasí ještě odpoledne vydrží. Pěkný den.
Hezký den.
Krásný den.
pěkný sluníčkový den
Krásný den,Hani
hezký den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40