banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Heká - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Honza 7 let mi ted začal ve spanku strašně hekat.Zní to jak by umíral,nebo ho něco moc bolelo.Přitom je uplně zdravý.Už jsem si ho dala do ložnice k sobě ,dost mě to vždycky vyděsí.Dokonce ho budím a on je v poho.Prý se mu ani nic nezdá.Ani ho nic nebolí.Co s tím?
to je divný,určitě se mu musí něco zdát. Tak ho pozoruj,co při tom dělá???Třeba šermuje rukama a s někým se pere
když mu jinak nic není, nechala bych ho klidně hekat, určitě ho to časem zase přejde
Gábi, já se musím smát. Promiň, ovšem, že né tomu, po popisuješ, ale jak to popisuješ, ta tvoje přirovnání, jak to všechno vylíčíš, i problém podáš tak originálně A Honzík, to teda nevím, a chápu, že máš obavy. Co teplota? Né jeho, ale v pokoji. Není mu třeba vedro? Je to věc zvyku, ale v teple se taky moc nevyspím, pak se melu a určitě i funím a hekám. Dej vědět, ale myslím, že bude v pohodě.A nebo - nezdá se mu naopak něco \"hezkého\"
@Renča Vedro určitě né.Máme otevřené okno.No je to záhada.Uplná detektivka.Až na to příjdu dám vědět.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40