
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
poraďte mi, prosím, kdo máte zkušenost. Pobírám 2letý RP, který mi končí 26.7.2009, jsem opět těhotná a termín porodu mám 21.11.2009, tudíž nebudu moct plynule přejít z RP na PPM. Jsem zaměstnaná, zaměstnavatel mi drží místo po dobu 3 let. Co se stane po ukončení RP, kdo mi bude platit sociální a zdravotní ty cca 2 měsíce než zase nastoupím na PPM? Je nutné nastoupit aspoň na jeden den do zaměstnání, abych měla vůbec nárok na další PPM? Nebo lze zaměstnavatele z toho úplně vynechat a jen mu dát vědět, že mám další dítě? Do zaměstnání nastoupit nemohu, pač mám rizikové těhotenství. Děkuju za odpověď.

Pokud byste nešla na nemocenskou, musela byste si platit povinné pojištění nebo nastoupit do práce.
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků