banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

donatela 2 - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj tak už je to tady, tchýně sezačíná kamarádíčkovat(my se nemusíme)dnes mě poprosila jestly u sebe nemám 1000kč, když jsem se zeptala na co, tak řekla že potřebuje nějaký medajlonek, aby nám přines štěstí. Pak mi řekla všechno o co jde, tak jsem jí poslala do kopru protože Štěpán tu tisícovku potřebuje víc, ale bude dělat nějakej rituál nebo co. Doufám že nevyhoříme
Nestačil by čtyřlístek pro štěstí nebo modlitba?
no to je neco teda
ajaj fakt se chytla na udičku...tak pak zas podej hlášení!
No takhle se vydělávají peníze já nevím že ty lidi nato skočí

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40