Záhady, mysteria a duchovno - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 401 příspěvků

Opakující se čísla na hodinách
Ahoj, o tom jsem neslyšela. Ale je to zvláštní...Držím pěsti, at je vše ok :)
Opakující se čísla na hodinách
Zdravím, nedávno jsem poslouchala podcast od Follow your magic (má ho v placené sekci na Hehohero), kde autorka popisovala, jak pořád vídala myslím, že jedničky a u ní to značilo také smrt v rodině, zemřel jí dědeček. Plus jsem to teď četla i v knize Zvedá se vítr, tam taky stejná čísla symbolizovaly neštěstí. Tak na tom asi něco bude. Každpádně držím palce, ať je to neštěstí už za vámi a těhotenství dobře dopadne.Pavouk
Tak to máte dobré, že se vám to jenom zdálo. Mně se něco podobné stalo u nás doma a to jsem byla doma sama. Prostě obrovský pavouk se najednou objevil v kuchyni na podlaze a civěl na mě. Myslela jsem, že se ve mě krve nedořežou. Okamžitě jsem pak šla do obchodu a koupila postřik proti pavoukům od https://www.hardymt.cz/nase-sluzby/postriky-proti-pavoukum/ a celý byt totálně vycídila. A s tím pavoukem v kuchyni mi nakonec pomohl až soused vedle z bytu. :-DČarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte ?
objevila jsem perfektný veštecký websibyla.euje tam veštenie zdarma a milión veštíc na jednom místě.Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte ?
Dnes jsem našla nějakého experta na černou magii.zde http://sibyla.eu/vizitka/68To co tam nabízí mi přijde nemožné. Já tomu nevěřím.Myslím, že všechno kolem věštění a magie je podvod nebo pouze nějaké triky.Něco jako horoskopy ..Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte ?
Myslím, že si toto člověk musí vyřešit sám v sobě. Co říkám, tak že: "Karma funguje." :-) Jinak u nás doma jde sci-fi cestou dcera (dr. Who, Sherlock a další), která zrovna dnes bude na jednom takovém setkání vést přednášku o Krotitelích duchů . A to v autentickém kostýmu s autentickými proprietami. Tak jí držte palce!
Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte ?
Sice miluju SciFi a fantasy, ale na tohle neverim. Nicmene verim, ze co clovek vysila ven se mu vraci zpet a ze jak zacne resit a 'bat se', co spatneho se mu zase prihodi... tak o to spis se mu to fakt prihodi. Protoze nejde o to ze by mel clovek vetsi smulu nez jini, ale jak se k tomu postavi. Verim v jine sily, ktere nejsou popsane v ucebnicich, ale ne, ze by me nekdo proklel.
Obřad
Je to o víře. A když mohou mít schopnosti zvířata, proč bychom je neměli mít i my lidé. Myslím, že v dřívějších fakt dávných dobách, kdy lidé žili v souladu s přírodou a v ní, tak ty schopnosti měli. Změnou životního stylu už jsme o ně často přišli nebo spíše už jsou ukryty a čekají,až je znovuobjevíme. Já znám i dobre léčitele. Je však nutné si uvědomit, že nemusí vyléčit vše. Vždy záleží na mnoha okolnostech mezi nebem a zemí, ale to už odbočuji od původního tématu.
Obřad
Nene, tam to vyloženě "zabil" scénář, proto jsemt ti doporučila ten druhý film. Ale však mrkni a uvidíš...Asi mi chybí ta víra ve schopnosti, jak píšeš (zajímavé téma pro mě, díky, žes tu napsala!!!). Třeba moc nevěřím léčitelům, ale možná to bude těmi zkušenostmi z okolí s nimi. Na druhou stranu věřím, že zvířata ty schopnosti mají, např. rozpoznat, že páníček má rakovinu nebo mu hrozí infarkt. Takových případu a skutečně podložených je velká spousta. A třeba věřím, že ve vesmíru nejsme sami. U mně je asi největší "problém" s tou vírou, cokoliv se motá kolem toho(rituály v kostelech atd.), tak jsem ten skeptik.
Obřad
Neboj, Evi. Pochopila jsem to správně. Nevyvodila jsem z toho, že bys nevěřila, že to pobíhá. Ale já si třeba myslím, že Ti co za tím stojí nemusí být vždy pomatení. Tady se rozcházíme. Myslím, že jsou lidé, kteří svými schopnostmi dokáží potlačit nechtěné (zžírající), vyléčit apod. Na ty filmy se dá pohlížet z dvojího hlediska. - První: Nějaký fanatik, který si opravdu vybíjí svůj fanatismus na nevinných, .... to bude asi případ tohoto filmu, co? Proto se nemám dívat? Nemá tu druhou myšlenku? A pak druhé hledisko, že někdo opravdu normálně žijící někomu opravdu pomůže.Jinak fantazie je u dětí bohatá. Jen my dospělí jí potlačujeme. A já v dětství vybájila takové věci, že by to dalo na sepsání románů. Hlavně učiteli kytary. Ten byl nadšený posluchač Vždy mě šel kousek doprovodit a já mu povídala o podzemích pod Hradcem .... A s kámoši kolem bytovek jsme zažili tolik hraní, že nám můžou ostatní závidět. To bylo fakt super. V tom jsme si zas byly dost PODOBNÉ
Obřad
Možná jsi mě špatně pochopila, já věřím tomu, že takové obřady probíhají, ale jsou za tím spíš pomatení lidé. Věřím, že existuje ZLO, ale ne takové o jakém se jedná v tom filmu. Hlavně ale nevěřím tomu, že ho někdo s krucifixem dokáže vymýtit. Já si myslím, že mám osobně hodně bujnou fantazii, už jako dítě jsem dokázala vymýslet tolik různých her, pohádek a všeho, že ostatní koukali. Jsem snílek, ale jak jsi psala, s pevnýma nohama na zemi. I v dnešní době provozují různí lidé různé obřady, osobně bych se třeba nerada i v tomto století octla v nějakém kmeni v Papui-Nové Guinei. Ty víš, že jsem filmový nadšenec, spíš jsem ti chtěla rozmluvit ten film Obřad a jen proto, že prostě není vůbec dobrý...
Obřad
Jsi pevně nohama na zemi, Evi. Náhodou realisté to mají snadné, mají jasno ve svých přesvědčeních. Já jsem Evi trošku jinak založena, pohltit mě může i myšlenka filmu- ba co pak děj.Jinak nedávno bylo v televizních zprávách, jak nějaký farář v Česku možná obdobne praktiky provádí. Lidé si stěžovali na hluk, ječení z kostela. Někdo to i nahrál.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků