banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno.Já už jsme vzhůru.Dneska mě konečně čeká kontrola... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno.Já už jsme vzhůru.Dneska mě konečně čeká kontrola na alergologii.Pak uvařím oběd.Maty měl průjem,předevčírem zácpu a včera zase průjem.No uvidíme do neděle.Enterol bere furt.Stejně ho příští týden do školky ještě nepustím.Pěkný den
Hezký den, Zuzko.
hezký den Zuzko
Snad už bude lépe.
chudák Maty, toho to drží , hezký den
@HankaŽ No od soboty, měl průjmové úprdky,pak se to v neděli rozjelo.V pondělí průjem,v úterý zácpa a včera průjem...ale už není tak častý.Tak si myslím,že už se to začíná zlepšovat.Na dietě je pořád plus ten enterol.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40