banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ránko Bolky.Včerejší vyšetření dopadlo tak že mám ATB... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ránko Bolky.Včerejší vyšetření dopadlo tak že mám ATB a Entizol.Dneska je venku hnusně,fouká hnusný vítr a prší.Takže uvaříme oběd,zkoukneme Mickeyho,školku,planetu YO,budeme zase něco tvořit,já už snad konečně poklidím věci,které jsem jaksi ještě neměla čas poklidit.Tak pěkný den Vám všem
Krásný den Zuzi
Hezký den.
Hezký den, Zuzko a ať jsi brzy fit.
to mě mrzí,tak at se to pořádně vylečí,přeju pěkný den
Hezký den
Krásný den
Krásný den,Zuzko
hezky den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

68 %
73 hlasů

6 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 107 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici