banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnešní menu :D - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
U nás bude vývárek, těstovinový salát s tuňákem (s kuřecím masem byl minule, tak musíme střídat :D) a upekla jsem bublaninu :)) Na večeři asi obložený talíř a čajík ;)
Mňam bublanina !!!!!!!!! Jaký je recept ?
@zakice NO, ona to je spíš hrnkovka s třešněma :D (2hrnky pol.mouky, 1hr.cukru, pr.do pec., van.cukr, 0,5hrnku oleje,hrnek mléka, smícháme, pečeme na vymazaném a vysypaném plechu :D)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40