banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnes jsme řešili hokej a kluci se ptali, komu budem fandit.... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes jsme řešili hokej a kluci se ptali, komu budem fandit. Manžel schválně, že Slovensku. Matěj opáčil, že Slovensku fandit nemůže, že je z Česka a že by musel mít jiný obličej a mluvit jinak, že by musel říkát \"slovákija\" :-D Do toho se ještě vložil Jakub, bohužel už přesně nedokážu napsat jak to bylo, ale fakt jsme se nasmáli.
My jsme včera byli na farmářských slavnostech a Zuzka si nechala namalovat na obličej motýla a manžel prohlásil: Kdybych věděl, že tu budou malovat na obličej, tak jsem se oholil a nechal si na tváře namalovat českou vlajku, na pr..l slovenskou!
Taky občas koukám co z Ondry vypadne za rozum
Honza si pod pojmem slovák představuje velkého chlapa, ale kde na to přišel, to nevím.
@ Já taky a s hůlkou a čepicí :-D Asi mi utkvělo v hlavě z nějaké pohádky z dětství :-D
@foREVer to bude pramenit ze ,,Slovácko sa nesúdí,,

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40