banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dárek od našich - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Naši nám oznámili,že nám letos dají na Vánoce peníze a at si vymyslíme co si za ně chceme koupit. Napřed jsme mysleli kameru,ale nakonec to vyhraje dětský pokojíček. Jelikož ted čekáme druhé mimi a pokojíček je stále tak nějak provizorně zařízený,tak to asi bude ten nejlepší dárek.Tak se dneska půjdeme zeptat do nábytku,jaká je vlastně nabídka. Do vánoc to asi nezařídíme,ale aspon se budeme těšit.A konečně to tam bude mít Vašík hezké.
Nahodou, super darek, lepsi nez nejaka kravina, kterou odlozis a nepouzivas
Tak to je fajn.POkojíček se hodí.Já jsem taky jednou dostala peníze a koupila dětem věci do pokojíku a jsem ráda.Lepší než kupovat blbostí.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici