banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co dobrého - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
pečete na velikonoce?Děláte něco tradičně co nesmí chybět.Nemyslím beránka,ale něco zajimavějšího.Já dělam velikonoční věnec.Udělam tři nohy závinu,každý s jinou náplní a to pak spletu do copu a zatočím dokola a upeču.
já dělám jen nádivku, pár vajíček na ozdobu. Babi peče beránka pro Filipa z piškotového těsta
já peču stejně jako na Vánoce vánočky, v každém copu je namazaná marmeláda, rozinky, a obalený v namletých ořeších.Dělám jich asi 6 a pak jak jezdíme po návštěvách, tak je rozdávám. Všem moc chutnají, tak mám z toho velkou radost Jinak u našich jsme vždycky pekli beránky (velkého a malého), teď už v tom mamka pokračuje sama a taky toho malého pak dostáváme
nic. Každý rok jezdíme k sestře do Prahy a moje mamka nás vždy před cestou zásobí beránkama.
plecovník - v chlebu zapečené uzené nebo domácí klobásy.. mňam mňam
taky nic,my se vždycky na velikonoce někde vytratíme,a letos to nebude jinak pokud bude hezky,k nám nikdo nechodí a my taky k nikomu.
Letos asi nic, budu se rekreovat a odpočívat po stěhování, pokuď bude Martin hodnej tak jsem uvažovala maximálně o medovníku ve tvaru vajíčka
Já dělám taky nádivku.S kopřivama.Ale s letošním počasím-nevím,nevím,kde ty kopřivy vezmu.
Nic, nikdo nechodí k nám, my nechodíme k nikomu, tak není důvod. Nejsme ani zastánci těchto svátků.
babička velikonoční nádivku-já nic-já chodím jen ochutnávat

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

88 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 16 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40