banner

Celkem 3 příspěvky

Zobrazit příspěvky podle:
Být v Adině kůži, myslela bych jako Pavlínka. Pro mě je důležité, aby kolem mě byli lidé šťastni, a to i za cenu něco ze svého obětovat. Jak zpívá Tomáš Klus: \"Mít sílu se prát, na dně víc dávat než brát\". Cítím, že budu jednou stát před podobným rozhodnutím, ale ne za 10 let, nýbrž za 5 A obavy mám už teď - jako Adina. Kéž by všechna životní rozhodnutí byla jen šťastná Ale to nejde život nás musí i něčemu naučit
Tohle je zapeklitá situace. Jeden z nich bude muset ustoupit víc.
Z vlastní zkušenosti vím, že když člověk žije sám (bez partnera), vytvoří si spoustu rituálů a když se někdo objeví, musí se mnoho věcí změnit.
Adino, držím Ti moc palce. Já bych do toho asi šla šla - společné dítě i bydlení. Do 40. let mi taky moc nescházelo, když jsem si pořídila Danielu a dnes jsem ráda, že jí mám.
těžký jeden musí udělat ten krok a obětovat víc ze svých představ, pohodlí.. nebo si Adina musí najít jiného chlapa, kterému to zázemí a klid vyhovuje

já bych měla jasno - šla bych za ním a pořídili bysme si další dítě těsně před čtyřítkou je to tak akorát změnit život a dostat od něho něco víc cestovat můžou i tak, s dětma nebo dát někomu na hlídání.. ale tak skvělého chlapa už třeba nenajde.. a on není šťastný.. pro mě by nebylo co řešit, šla bych do těch velkých změn

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici