banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

asi je to opravdu zbytečný... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jelikož můj přítel odcházel v úterý na večer \"na chvíli\" do hospody a přišel o půl 5 ráno šrot, pochopitelně nešel do práce, celý den prospal, najedl se a opět spal, tak jsem se na noc odstěhovala do obýváku. Řekla jsem mu, že se odstěhuju hned jak budu mít příležitost to udělat. Naši to totiž sice tuší, ale ještě jsem nic pořádnýho neřekla. A on na to neřekl ani půl slova, prostě nemluví, asi se cítí ještě dotčeně, což on opravdu dovede. Tak uvidíme jak to všechno dopadne, já už totiž ani nemám sílu s ním něco řešit když to vezme jedním uchem tam a druhým ven! Děkuju vám všem moc a moc za rady a za podporu, jsem vám za to vděčná. Pěkný den.
Ahoj holči,bohužel mám pocit,že z tohodle není úniku.Mám kolem sebe hned 2 případy,které se nápadně podobají tvému.Můj švára se rozvedl když měl 3letého syna,no a jak byl sám naučil se chodit rovnou z práce do hospody.Pak poznal mou nynější,též rozvedenou,švagrovou,ale ve svých kolejích jel dál.Švagrová chtěla mít mimi a myslela si,že se švára změní pokud mimi bude.No a tak byla těhotná..,porodila...,ale švára se nezměnil,denně byl v hospodě.Neříkám,že se denně opil,ale denně tam trávil tak 3 hodiny určitě,někdy i víc.Dnes je jejich synovi 12 let a je to prakticky pořád totéž.Ona si zvykla asi hlavně proto,že by zůstala sama s dvěma dětmi(holku měla z prvního manželství)a neměla se už kam vrátit.Ale to není řešení..nezvykej si...budeš víc smutná,než když budeš sama.Nakonec se najde chlapík,který tebe i tvé dítě bude milovat a bude se chovat jako táta.Uvidíš..na klepy se vykašly a vrať se k rodičům.Přeji šťastný konec a držím palečky.magnolka
ja asi taky kdyz mas kam tak jdi...preju hodne sily
Ja osobne bych taky odesla
s alkoholikem nic nesvedeš - pokud on sám s tím nic dělat nechce, tak to bude stále horší
kašli na něj. je to sice smutný.... ale nedá se asi nic dělat. s takovým chlapem tě nečeká nejspíš nic dobrého
tak tak souhlasím s holkama akorát by tě zničil
Udělej to co nejdřív a třeba když bude v práci ať nato máš klid a nedělá ti dusnoDrž se ju
Běž k rodičům. Na něj se vykašli. Je to sobec.
Neřeš s ním nic, pokud máš kam tak běž.
@ Souhlasím, nebav se sním a odejdi k rodičům.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40