banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Alergie na citrusy??? - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Nevim, jestli to bude muj pripad, ale pozoruji, ze behem tri dnu a aniz bych si sahala na oblicej, mam cervene pupinky na mistech, kde jsem je uz dlooooouho nemela (celo, spanky, spodni cast celisti - tam to i svrbi). Zacala jsem po probuzeni pit sklenici vody s vymackanym citronem a mame doma spoustu pomerancu a mandarinek, jako obvykle v tuto rocni dobu. Tak nevim, mozna to souvisi. kazdopadne se budu pozorovat a zkusim nejist citrusy.Kosmetikou to nebude. Vse prirodni.Mate nekdo podobnou zkusenost? Diky.
já měla podobnou reakci z přírodního hydrofilního odličovacího oleje...jinak nevím.
Zrovna u Tebe bych předpokládala, že za ty roky ve Španělsku sis už zvykla.
@tygřímáma Ja jsem to driv u sebe nepozorovala. Opravdu nevim.
@mihra A myslíš, že je to opravdu z citrusů?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40