banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky,Tak tvůj bříběh jsem hltala očima a ve spoustě situac... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky,Tak tvůj bříběh jsem hltala očima a ve spoustě situací jsem se uplně viděla a to především po návratu domu a co se Barči týká.U nás je jen problém že Bára neumí bejt chvíli potichu,věčně huláká a vymejšlí samé blbosti,takže občas toho mam fakt plný kecky.
Přejeme Ondráškovi především zdravíčko
Na tebe jsem čekala, zeptat se jak se vám daří :) Ale jinak se nenech mýlit, Barča taky má svoje chvilky

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40