banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Koukam ze nas je vic co to nemaji se svymi tchynemi zrovna jednoduche procitam si tu i zpetne příspěvky a nekdy se musim fakt smat co ty tchyne provadeji a jake mate s nimi zazitky ale nekdy je to fakt pech taky sem sem dala prispevek jednou str.78.To sem byla opravdu nad miru vytocena a hledala sem moznost vypsat se narazila sem na baby on line, rada se sem vracim a procitam si nejen tuto rubriku.Vsem vam preji pevne nervy v boji s tchynemi mejte se a drzim palce
a co, je nějaká změna? U nás je podobný kříž, s tím rozdílem, že peklo dělá moje bábina
@helenice no nic moc asi jina nebude,ale rozhodli sme se,ze bydleni si udelame uplne zvlast i s jinym vchodem tak to bude asi nejlepsi na jednom patre vsichni pohromade to je otres asi vis o cem pisi
@wiolet to je většinou otřes ikdyž spolu vycházíte! pokud to jde - oddělené bydlení, ikdyby jenom vlastním vchodem

Vybraná anketa

Kdy strojíte stromeček?

3 %
3 hlasy

0 %
0 hlasů

7 %
6 hlasů

65 %
56 hlasů

0 %
0 hlasů

24 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 86 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40