banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj Veru, někdy je to opravdu těžké, já měla odmala nevlast... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj Veru, někdy je to opravdu těžké, já měla odmala nevlastního tátu a rozvod mámy si vzhledem ke svému půlročnímu věku opravdu nepamatuju, ale vím, že někdy to je opravdu pro to dítě to nejhorší. Zažila jsem a vidím do dneška jaký vliv měl na mou neteř rozvod jejích rodičů. Myslím, že se to na ní podepsalo dost, hlavně nezájem mámy a přesto neochota umožnit jí být s tátou..
Myslím si, že děti si tohle nezaslouží, a proto nám všem tady přeji, abychom naše děti nepříjemných situací, s kterými mi dospělí občas bojujeme ušetřili.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40