banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ach... zasnoubená - diskuze

37 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
v tuto chvíli je tomu asi 1,5h, co si při odjezdu z romantické večeře v krásné restauraci přede mě Zdeněk na parkovišti klekl a pronesl: \"vezmeš si mě\"? a já: \"aaa...ano, ale nesmíš mě zlobit\", takže dnešním dnem \"zasnoubená se Zdeněk Zelinka\"
gratuluju
berušky, moc vám všem z celého srdíčka děkuju. mám vás opravdu ráda
zlato, já sem na měkko a řvu za tebe, moc ti to přeju,
moc gratuluju
gratuluji
gratuluju
jůůůů Moni to je nádhera...moc moc moc gratuluji a buďte spolu jen a jen šťastní
ooooooooooooooooo, to je ale nádhera, moc gratuluju, pro mě byla svatba naprosto úžasným dnem, protože se všechno točilo kolem mě a všichni mě obdivovali, jak jsem krásná, teda nebýt tety a sestřenky, tak bych ani nebyla, ale stejně to byl nádherný pocit
Gratulujuu
Teda to je romantik. To je krása. Gratuluju
Ty jo to je romantika.Gratuluji.
Gratuluji

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40