banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

8m hlášení - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
71cm a 7.8kg, tři zuby, dvě jedničky dole, levá nahoře ta pravá se klube (nateklý to má božátko moje malý) a trápí nás. Chodila by, když se veme za ruce dělá mílové kroky ale nechám jí jen tak 4-5 těch krůčků udělat protože se směje ale mám starch o klouby atd.Je to hrozný smíšek fakt, pusinkuje mě o sto šest jen nevim jak s pitím, někdy mi i po nakojení vypije skoro celou skleničku jindy do ní nedostanu ani kapku. Jaký je pitný režim u takových malých dětí?
gratuluju
Krásné holky
@škubanek já ne ale Lea moc :)
hezky vyrostla Malej mi vypije cca 150-200ml fenyklového čaje denně,ale u vás je to jiný že ji kojíš, podle mě by is řekla kdyby měla žízeň
@antara no ona řve ale jestli je to žízní ale vážně, dávám kd si vzpomenu já mám radost i z jednoho doušku dycky:)
@Mysulatko Aspoň nemusíš vstávat v noci a dávat čaj..což Vašík vyžaduje
malej ve 14ti m nepije vic jak 50ml denne..nereism to.. on kdyz ma zizen de se napit..nabizim ale nenutim.on sam pozna nejlip jak ma zizen... jinak hezke miry:)))
@amalie2011 je prťavá hrozně :) v poradně je nejhubenější a nejmenší miminko dycky
šikula, a jak je veliká :) Jinak pitný režim asi takový, jak si řekne, já mám problém dostat do Ády 50 ml denně :)
@Gastrica ty aspon vis kolik ti vypije z flasky s mlíkemjá jí dám ráno třeba pribináka, to zapije mnou dopo si dá přesnídávku a nepije, pak kolem 12 jde spat to má prso, pak ve tri zase pribinak nebo presnídávka pak prso a zase nepije a pak treba vecer chce obe prsa a jeste pije caj
@Mysulatko Pokud jsem kojila tak mi Petřík vypil max. 100ml vody, víc nechtěl. Nijak jsem to neřešila, protože do svých 23 měsíců pil z prsa hodně a často a tak nějaké tekutiny měl. Pil z prsa nejen po jídle, ale i mezi jídlem.
@Mysulatko no jo, ale mlíko se do pitnýho režimu nepočítá, k těm 500ml mléčných výrobků by měla vypít prý ještě 200ml vody nebo čaje. Což jako absolutně nedá.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40