banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

.... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
zítra jedeme s manželem do Prahy na koncert vážné hudby a potom jsme pozvaní na strašně důležitou, snobáckou recepci...tak jdu poprvé ke kadeřnici, aby mi vytvořila sváteční účes...dokonce i na svoji vlastní svatbu jsem ty vlasy do drdolu zamotala sama(stejně pod závojem nebyly vidět), ale ted se tchýně naštvala a tak jdu na účes k večerním šatům, tak jsem zvědavá....materiálu má kadeřnice dost, jsem ted jaksi zanedbaná, vlasy mám po ramena, myší barva převažuje, tak uvidíme, co vytvoří.třeba budu taky jednou krásná
foto prosím.....
Nezapomeň na fotky pro kámošky z Bolu
Jééé tak se nám pak vyfoť!!!
foto, a uzij si uces,saty,proste vse i snoby
Ty,jo bude změna.Tak pak vyfot.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici