Inzerce
Inzerce
Inzerce

Celou dobu jsem si pořád stěžovala, ja - diskuze


  • Celou dobu jsem si pořád stěžovala, jak je to bříško těžké, jak mám pořád nateklé ruce, jak je těžké se otočit v posteli atd... a teď mi příjde hrozně líto, že už bude brzo konec:-(( Posledních 14 dnů je mi úžasně. Večer lehnu a spim do rána, ani to bříško mi už nepřipadá tak těžké a na nateklé ruce jsem si snad i zvykla:-)Na druhou stranu se ale těším, až malou uvidím-jaká asi bude?:-)Trochu se obávám, jak zvládnu tu bolest,kdybych aspoň tušila co mě čeká, ale říkám si-zvládly to jiné, tak já taky... Ono nám ani nic jiného nezbyde,že:-) Piju čaj z maliníku, tak doufám, že aspoň trochu pomůže. Všem Nám držím palce, ať vše proběhne bez problémů, rychle a ať nám ty zlatíčka dělají jen samou radost:-)
    jjaninaa   | 20.03.2012 15:52:40
    Reagovat | URL příspěvku

Téma: Moje pocity 40. týden těhotenství (strana 2)

Poradna

Dobry den. Pokud ma manzel vrozene onemocneni srdce, t. J. Zvetsene srdve a arytmie, mam narok na ultrazvuk srdce plodu v tehotenstvi?hrazene pojistovnou?

Dobrý den, mezi doporučená ultrazvukový vyšetření v těhotenství patří také mimo jiné ultrazvuk miminka mezi 20.-22.týdnem těhotenství, který provádí certifikovaný lékař a je právě zaměřen na srdce a jeho vady.

Vyšetření není primárně hrazeno pojišťovnou, avšak některé pojišťovny jej v různé finanční výši zpětně proplácí. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 21.09.2020, 12:35
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce