Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak zhubnout v oblasti břicha?

Dobrý den, ráda bych se vás zeptala, jak mám zhubnout přes břicho. Mám dvě děti a po dětech mi zůstalo 15 kg na břiše a ne a ne to dát pryč. Zjistili mi poruchu štítné žlázy - sníženou funkci. Jím vše, diety nedržím. Už jsem zkoušela jíst méně a často, ale vždy je to jen jojo efekt. Už si nevím rady. Měřím neco kolem 157 cm a moje váha je 78 kg.

Odpověď Mgr. Jany Eliášové, nutriční terapeutky:

Základem redukce je celková změna životního stylu. Změna v čase a množství, tzn. jíst častěji v menších porcích. Ne menší pouze co do objemu, ale především co do množství energie (kJ). Vzhledem k tendenci k jo-jo efektu by se ve Vašem případě mělo jednat o proces dlouhodobý. Pokud dochází k ukládání tuku především v oblasti břicha, měla by být Vaše změna ve stravování kombinována s vhodným cvičením (posilování). Vzhledem k hodnotě BMI 31 bych doporučila se změnou začít - co nejdříve - ideálně pod dohledem odborníka.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Jak zhubnout v oblasti břicha? - diskuze

  • Jídelníček
    Zrovna to břicho patří mezi partie, na které zabírá jen dobrý jídelníček. Sama jsem si před pár týdny nechala jeden zadarmo poslat z https://www.pestryjidelnicek.cz/ a musím říct, že opravdu vidím rozdíl. Hlavně proto, že jím dost zeleniny a chodím pravidelně na záchod, takže nejsem ucpaná ani nafouklá - což je na břiše vidět úplně nejvíc. :)
    Naty321   | 20.07.2018 00:17:19
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×