Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rýma

Dobrý den, náš 6 měsíční chlapeček má již 14. den rýmu, a nedaří se nám ji vyléčit. Odsáváme mnohokrát za den, rozkapáváme vodou s mořskou solí střídavě s Vincentkou, prvních 5 dní dostával ještě Nasivin. Nosík je pořád plný, slyším jak mu to tam vzadu někde bublá. Kašel ani teploty nemá, ouška citlivá nemá. Občas tedy zakuckne, ale to když je nos hodně plný, jako když se nadechne a steče mu to do krčku. Je možné, že rýma může trvat tak dlouho? Co bych měla ještě udělat pro zlepšení a doléčení? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dlouhotrvající rýma v tomto věku může být způsobena růstem zubů - tzv. syndrom prořezávání zubů, kdy děti mohou mít rýmu, kašel, teplotu, průjem. Pokud je poslechový nález na plicích v normě, jen nos prokapávejte Vincentkou nebo mořskou vodou a podle potřeby odsávejte. Jakmile se zoubky prořežou, rýma ustane.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Rýma - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×