Inzerce
Inzerce
Inzerce

Opakovaná rýma u 4letého dítěte

Syn má 4 roky a velmi často trpí na rýmu a zahleněnost. Navštěvujeme i alergologickou poradnu, má sníženou imunitu a je alergik se začínajícím astmatem na jarní pyly a zvířecí srst + potravinová alergie. Není v kontaktu se zvířaty, alerg. potravinám se snažíme vyhýbat. Denně užívá Zyrtec a od minulého měsíce i Montelucast Teva. Přes měsíc se léčíme homeopaticky u naší dětské doktorky. Od malička trpěl na rýmu, nikdy nebýval nemocný, nevěděli jsme, co je to teplota. Zlom nastal až před necelým rokem a potom, když začal navštěvovat státní školku. Od září je maximálně 2 týdny zdravý a opět se spustí kolotoč rým, ze kterých dostane zánět průdušek nebo zánět středouší a silný kašel. Podávala jsem mu 2 měsíce čisté tekuté kolostrum, probiotické kapky a Chlorellu, bez výsledků. Jsou to 2 týdny, co jsme mu začala dávat Imunoglukon. Rhibomunil jsem museli vysadit, protože na něj opakovaně reagoval velkými teplotami. Momentálně řešíme léčení, už opravdu nevím, jak dál.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Velmi často jsou alergici po nástupu do kolektivu často nemocní. Podle toho, co píšete, má Váš syn veškerou léčbu, ale každá terapie má svoji latenci. Někdy trvá 1 - 2 roky, než se zdravotní stav ustabilizuje. Homeopatika jsou velmi účinná, ale někdy nejdou dohromady s alergologickou léčbou. V některých případech jsou dobré 1 - 2 roky čistě alergologické léčby a poté homeopatie.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Opakovaná rýma u 4letého dítěte - diskuze

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×