Inzerce
Inzerce
Inzerce

Na migranty Němci platit musí, ale jakých zločinů se dopouští, vědět nesmějí

Nechce Německo rovnou zavést poporodní lobotomii vlastních občanů, aby v průběhu života raději nic nechtěli vědět?

Vraždu místního Němce v Chemnitzu kousek od našich hranic arabskými migranty zřejmě zaznamenal každý. I následné protesty dle médií pravicových radikálů či populistů...

Inzerce

Opožděná informace ze strany médií

Ti všímavější si určitě také všimli, jak některá média o vraždě samotné reagovala opožděně a opatrně a zprávy rychle mizely z titulních stran internetových deníků.

Jsou opravdu Němci, kteří chtějí mít v zemi opět pořádek, pravicoví radikálové?

Vůbec nechápu, co je pravicového na snaze mít v zemi pořádek. Znamená to tedy automaticky, že levice přináší chaos? Ta dnešní bruselská evidentně ano. Pak jsem zřejmě také pravičák, protože v chaosu žít neumím, pro svůj život potřebuji určitý řád.

Když nesouhlasíš s jediným „správným“ názorem, jsi radikál?

Další manipulaci médii vidím ve slově radikál. Čili normální je podle nich automaticky souhlasit se vším, s čím přijdou nositelé tzv. jediného „správného“ názoru? A co kdyby přišli s onou v úvodu zmíněnou lobotomií praktikovanou také automaticky ihned po porodu na každém Němci. Tak by ten, kdo vykonání tohoto nelidského činu na svých dětech nedopustí, vzpříčí se, odmítne, nebo si dokonce troufne hlasitě protestovat, byl označen za radikála? Přijde vám tento příklad absurdní? Vůbec ne. Co není dnes, může je napadnout a nechat aplikovat zítra.

Jsou vážně ve své manipulativní snaživosti směšní

Je komické, jak jsou ti „správnonázorníci“ přesvědčeni, že ještě normálně myslícího a normálně pracujícího člověka těmito ošklivými názvy zastraší a on snad kritiky zanechá.

Jestli jsou v něčem oni radikálové radikální, tak v tom, že jsou zatím extrémně trpěliví, ale jak dlouho?

Svou existenci si různě manipulativní státem placené skupiny nejen v Německu mohou dovolit právě díky tvrdě pracujícím normálním lidem. Ale ti si budovali stát proto, aby jim zajistil pořádek, obranu, trval na dodržování schválených pravidel. Jakmile již stát toto neplní, k čemu nám je? K čemu jeho struktury nadále podporovat a platit? Když se navíc ještě začne stavět proti vlastním občanům a jeho činnost vymykat z rámce kompetencí a služeb, které má plnit? Pak je naprosto legitimní, že mu to dá plátce tohoto systému najevo.

Chci a mám právo vědět, kdo žije v mé blízkosti, jaké hrozby mě mohou zasáhnout

Jestliže dávám peníze aparátu, který má zajistit kolektivní ochranu před násilníky, teroristy, zločinci obecně, tak musím mít možnost získat podrobnou informaci o jednotlivých případech. Abych si mohla dát souvislosti dohromady, naznat, zda na mě číhá ještě nějaká hrozba, příp. jaká, jak ji co nejvíce minimalizovat. Ale také vyhodnotit, jestli systém, který platím, pracuje efektivně a spolehlivě.

Což je v tomto případě kámen úrazu. Právě proto se informace kamuflují. Zločinci v přesile, kteří místnímu nasází 25 bodných ran, asi nebudou žádní svatoušci. Mimochodem u mnoha článků ten počet ran není vůbec uveden. Je zvláštní, že jsem nucena v médiích číst podstatné informace typu, že Koukalové praskly kalhoty v rozkroku, ale takto důležitou, jakou je míra brutality útoku, média zamlčí. Tady evidentně systém vidí, že selhal, a proto se snaží případ ututlat. Je dobře, že se najdou odvážní úředníci, kteří ctí přirozenou spravedlnost a cítí, že by jeho spoluobčané měli mít patřičné informace. Např. tu, že v jeho blízkosti žili nebezpeční lidé, odsouzeni za držení drog, podvod, poškození věci a nebezpečný zásah do silniční dopravy, ublížení na zdraví. Dále informaci, že Německo na tyto zločince nemá, nebo nechce mít potřebné „páky“ odeslat je zpět do domovských zemí. Tím úplně zbytečně ohrožuje vlastní občany.

Matky jako pravicové populistky – další úžasná nálepka

Mezi příznivci populistických pravicových stran údajně přibývají ženy. Název PP – populistická pravicová nemá smysl komentovat, podobnost s viz výše uvedeným pravicovým radikálem. Zdůvodnění, proč tomu tak je, je k popukání. Prý ženy naletí na sliby o podpoře rodin. Také údajně snadněji přijímají silné xenofobní či islamofobní myšlenky. A nejlepší je vyjádření spoluautorky studie Gutscheové z nadace, která má blízko k levicové SPD, cituji: „Myslím, že ženy mají pocit, že se pohybují v nižší vrstvě společnosti a musí konkurovat uprchlíkům a migrantům.“ Upřímně jako žena tomuto závěru vůbec nerozumím, jak byl myšlen a na základě jakých konkrétních odpovědí žen k němu paní došla. 

Nevím, kolik ta studie stála z evropských, potažmo našich peněz. Na to, že matka bude za život, zdraví a budoucnost svých dětí bojovat a dýchat až do vlastního skonání, nemusí provádět žádný zdravě přemýšlející jedinec studii. Pud sebezáchovy a zachování rodu žádnému živému tvorovi, matce pak zvlášť, žádný „správněnázorník“ z mozku nevymaže. Je pak víceméně na naší odvaze, zda se onou vrozenou intuicí necháme vést nebo se postavíme proti ní.

Inzerce

Vzniká novodobá zeď

„Another brick in the wall,“ dovolím si parafrázovat Rogera Waterse z Pink Floyd. Proč zrovna song z muzikálu Zeď a zrovna Waterse? Událost v Chemnitzu byla další cihlou do vznikající obrovské zdi mezi občany a jejich vládami. Vládami zcela odtrženými od reality. Kde je dnes levicový rockový aktivista Roger Waters a jemu podobní? Waters, jehož bezbřehý politický aktivismus zamořuje i jinak fantastické koncerty? Proč teď mlčí? Že by jim tahle zeď nevadila? Že by tahle zeď byla ta „správná“?

Foto: Fotomontáž vydavatelství Babyonline z fotografií zakoupených na fotky-foto.cz a Shutterstock.
Zdroje:
https://archiv.ihned.cz/c1-66230770-nebezpecna-rozbuska-nenavisti-a-strachu-sasko-chemnitz-nedele-3-20-rano
https://zpravy.idnes.cz/nemecko-ultrapravice-pravice-populismus-politika-strany-zeny-extremismus-17r-/zahranicni.aspx?c=A180830_132223_zahranicni_dtt 

Zvýšit karmu článku můžete na: https://janamartincova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=677163

Autor: MUDr. Jana Martincová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Autor: MUDr. Jana Martincová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Na migranty Němci platit musí, ale jakých zločinů se dopouští, vědět nesmějí - diskuze

 • :-(
  Myslím, že Váš článek se na tyto stránky tématicky absolutně nehodí a pouze mě nutí ke zrušení registrace zde.
  Myslím, že byste se měla raději držet svého oboru.

  S pozdravem

  Taťána Vojtásková
  Tkanička   | 07.09.2018 07:08:50 | Reakcí: 2, poslední: 11.09.2018 08:58:29
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: :-(
   Dovolím si nesouhlasit. Jsem matka na MD s třetím dítětem a kromě zdraví dětí mě zajímá i mnoho jiných témat, třeba cestování nebo politická situace  
   plaz   | 07.09.2018 13:34:51
   Reagovat | URL příspěvku
  • \
   RE: :-(
   Milá Taťáno,

   velice děkuji za reakci a názor, kterého si nesmírně vážím, zvláště, je-li podepsán plným jménem.

   Blog jsem zakládala jako osobní záležitost se záměrem vyjadřovat se ke všemu, co hýbe světem i mnou. Je to tedy nejen o rodině, dětech, ale o společnosti, politice, možná jednou i o kvantové mechanice   , tedy širokém okruhu zájmů, které mám i mimo klasickou medicínu, předškolní přípravu, sexuální výchovu, anti-aging medicínu a dalších vzdělávacích aktivit.  

   I když s názorem, že na rodičovském portálu by neměla být jiná témata, nesouhlasím, plně jej respektuji, a určitě budu ráda, když takové osobnosti, jako jste vy, zůstanou s námi.

   Přeji vám i celé rodině krásný den a mnoho radosti s dítětem.

   S úctou
   Jana Martincová
   Calamity J.   | 11.09.2018 08:58:29
   Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Vyvoj 14 ti mesicniho syna

| Cucollino | 29.03.2020, 11:38

Dobry den,memu mladšímu synovi za tyden bude 14 mesicu..Mam par obav zda je u nej vse v poradku co se tyka vyvoje.
Mam jeste starsiho syna,u toho resime otazku autismu ci VD,jeste nema stanovenou diagnozu a je mu 4,5 roku..
Co se tyka mladsiho,tak ten se narodil od 14 dni drive,co se tyka motorickeho vyvoje,je zrejmne vse tak jak ma byt,leze po čtyřech,sedi,obchází nabytek,za ruku jde ale nema odvahu se pustit a jit sam.Vsude tedy vyleze na gauc,postel,schody uplne bez problemu uz od 11 ti mesicu..
Spis co me trapi je to zda je to ostatni v poradku..Kdyz mu treba ukazu 5 zvířátek v radě a zeptam se kde je krava,prase,kocka,pes atd tak bez váhání bud schodi nebo vezme do ruky.Kdyz se ho zeptam aniz by je videl tak je videt ze hleda,ale jakmile vidi neco jineho tak si jde proste po svem :-) Kdyz mu reknu dej,bud se zacne rozcilovat ze mi to neda,nebo to po me hodi a parkrat tedy mi to dal do ruky.Ale nejake prines,ukaz to zatim jinak ne..kostky kdyz postavim komín schazuje ale nepostavi.Za to kazde smitko na zemi sebere..Zacina tedy pouzivat na vse ukazovacek autickem jezdi i tim ukazovackem,ale ucelne k ukazovani ho jeste nepouziva,to taky nevim zda je v normlne nebo ne.Co se tyka ocniho kontaktu tak ten je v poradku,je mazlivej,kdyz delam blbinky smeje se,kdyz se mu nevo nelibi da tez najevo,kdyz znizim z dohledu ted jde ke dverim a place.Co se tyka reci,tak po ockovani 1 hexy mi prestal zvatlat,pak zacal po 2 mesicich opet zvatlat,takze jedeme bababa,dadada,dedede,tatata,bada,vaba atd a obcas kdyz teda me vidi tak rika mamama..paci paci umi,papa taky,varila myšička kasicku tez ale udela jen kdyz se mu chce.Co se tyka treba návštěv taky nema problem,je vcelku kontaktni,takze se smeje kdyz se na nej nekdo usmeje,necha se pochovat atd..Ale porad si me hlida.Na fotce ukaze kde je mama a kde je tata a kde je bracha taky uz se nam povedlo..Na jmeno reaguje tez z 90 ti procent,pokud neni nejak zaneprázdněn ..Na starsiho je spise jako lepidlo :-) porad by s nim chtel byt nejak v kontaktu ale kdyz ma starsi špatnou naladu tak se mu to nelibi,samozrejme tahanice o hracky jsou u nas bezna vec.Co ma starsi musi mit i mladsi.Kdyz neni po jeho je tez problem a vyjádří svuj nesouhlas.Co s tyka zvirat,mame dva psi takze s tim problem taky neni..Porad jim zkoumá usi,zuby,oci :-)
Prijde mi jako zvídavé ditko.Posila auticka po zemi,vse musi zmacknou a vyzkouset co to dela a umi.Kdyz mu neco nejde tak se vzteka.A dalsi vec co mne trapi,je to,ze sve jidlo musi mit rozmixovane,kousky nesnese,ale pecivo a mnamky co se mu da do ruky sni bez problemu.
Nevim zda jsem vse popsala srozumitelné ale zajimal by mne Vas nazor zda mam popripade vyhledat i nejakeho odborníka a nebo zda pockat.Vim ze se dela screening ale jen by mne zajimal Vas nazor na dane veci.
Dekuji moc za odpoved.S pozdravem Monika

Dobrý den, pouze podle popisu chování vašeho synka a bez možnosti chlapce vidět, vám nemohu zodpovědně odpovědět na dotaz ohledně jeho vývoje. Vývoj syna by podle některých popisovaných projevů mohl být nerovnoměrný. Píšete ale, že se starším synem chodíte na nějaká odborná vyšetření, je v řešení možnost poruchy autistického spektra. Pokud vám jde o vyloučení obdobných potíží u mladšího chlapce, pak bych vám doporučila dohodnut si konzultace u odborníků, kam chodíte se starším synem, což bych považovala za nejrychlejší řešení. Potom samozřejmě probíhá screening, který pravdivě vyplňte. Zdravím Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Krupková | Babyonline | 29.03.2020, 15:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce