Inzerce
Inzerce
Inzerce

Sporty

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
/aktuální nabídka produktů, platí pro období: 24.12. 2008 – 31. 3. 2008/

Celá redakce se byla přesvědčit, co nabízí ze zimních produktů CENTRUM BABYLON. Cenami, vstřícností a pestrostí jsme byli mile překvapeni a doufáme, že jejich nabídka přesvědčí i vášnivé milovníky zimních sportů o tom, že komfortní zimní dovolenou nemusí prožít pouze v zahraničí…

Zimní produkty pro hosty Hotelu****Babylon:

• Hotelový skibus
Pro hosty Hotelu **** Babylon zdarma!!!!
Jezdí denně i ve státní svátky, nejezdí pouze v době pořádání MS v klasickém lyžování 2009, tedy od 18. 2. 2009 do 1. 3. 2009. Mikrobus dopraví hotelové hosty od hotelové recepce (během 10 minut) přímo do lyžařského areálu Ještěd až k dolní stanici vleku. Odpoledne je opět sváží ze sjezdovky zpět do hotelu.
• Prodej skipasů v hotelové recepci
Hoteloví hosté si mohou přímo v recepci Hotelu Babylon**** výhodně zakoupit skipasy do Ski areálu Ještěd, kam je přepraví každý den hotelovým skibusem.
Cena skipasů:
Dospělý 250 Kč/osobu
• Půjčovna lyžařského vybavení
Přímo v areálu CENTRA BABYLON (Tourist Service v Nákupním městečku) lze hotelovým hostům zajisti zapůjčení lyžařského i snowboardového vybavení. Zapůjčené vybavení si hosté vyzvednou v půjčovně u výstupní zastávky hotelového skibusu, přímo ve Ski areálu Ještěd. Půjčovna funguje rovněž jako úschovna lyžařského vybavení.
Informace a prodej:
• Lyžařská a snowboardová škola a školka
V případě zájmu lze zprostředkovat přímo v areálu CENTRA BABYLON (Tourist Service v Nákupním městečku) hotelovým hostům výuku sjezdového a běžeckého lyžování, snowboardingu a carvingu pro děti i dospělé.
• Adrenalinové aktivity (skútry, čtyřkolky atd…)
Pro zpestření pobytu lze zajistit přímo v areálu CENTRA BABYLON (Tourist Service v Nákupním městečku) pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost adrenalinové aktivity v okolí Liberce.
• Relaxace: (Wellness Centrum)
Po namáhavém dni stráveném na sjezdovce není lepší varianta, než se jít vyhřát do sauny, nebo na solární louku, zarelaxovat si ve vířivce, nebo třeba zajít na masáž či aromaterapii.
• Zábava: Aquapark, iQpark, Lunapark, Labyrint
Jako způsob zábavy a zároveň relaxace po namáhavém dni, nebo v případě špatného počasí, nabízí Centrum Babylon další zajímavé a originální možnosti jak tento čas strávit, např. návštěvou Aquaparku, iQparku, Lunaparku nebo Labyrintu. Tyto atrakce mohou (kromě Labyrintu) využívat hoteloví hosté zdarma. Pro veřejnost platí ceny dle aktuálního ceníku.
• Nabídka fakultativních výletů a prohlídek města
Pro hotelové hosty Hotelu Babylon*** ale i pro veřejnost zrealizuje managment hotelu fakultativní výlety po okolních zajímavostech, historických, technických i přírodních památkách + průvodcovské služby + dopravu. Lze využít stávající nabídky výletů nebo Vám sestaví návrh výletu či exkurze dle individuálního přání. Cena výletu dle zvolené trasy a dopravy.

• Informace o programech a zajištění vstupenek do kulturních zařízení v Liberci
Přímo v prostorách zábavního centra lze zajistit hotelovým hostům, ale i veřejnosti informace o programech všech kulturních, společenských i sportovních zařízení v Liberci a okolí (kina, divadla, muzea, koncerty, hokejové, fotbalové a basketbalové zápasy atd…) a zprostředkovat zakoupení vstupenek do uvedených kulturních zařízení. Tato služba je poskytována bezplatně, hradí se pouze skutečná cena vstupenky.


Zimní produkty pro veřejnost:
• Z lyží do Aquaparku
Produkt je určen návštěvníkům Ski areálu Ještěd, kteří mají možnost zakoupit si přímo na pokladně v areálu za výhodnou cenu poukaz, který obsahuje, celodenní skipass + celodenní vstupenku do aquaparku Centra Babylon. Tento produkt je velice výhodný hlavně ve chvílích, kdy není příliš stabilní počasí, nebo pro dovolenou s malými dětmi, které nevydrží celý den lyžovat. Docela dobře jej ale využijí i zdatní lyžaři a sportovci, kteří si po celodenním lyžování zajdou zarelaxovat do aquaparku.
Cena produktu: Dospělý 590 Kč/osobu, Dítě do 140 cm 400 Kč/osobu
• Zprostředkování levnějšího ubytování v hotelích a penzionech v Liberci a jeho okolí
Pro ty, kteří se chtějí ubytovat mimo Hotel **** Babylon zajistíme ubytování v přibližně 50 okolních hotelích a penzionech v Liberci a jeho okolí. Zákazníci ubytovaní v partnerských zařízeních mají nárok na výhodnější vstupné do aquaparku Centra Babylon. Tato služba je opět poskytována bezplatně, hradí se pouze cena ubytování

Více informací o zimních produktech:
Tourist Service CENTRA BABYLON, Nákupní městečko
Tel: + 420 485 249 202 (212), e-mail: touristservice@centrumbabylon.cz


autor: ProMouRodinu    Poslední změna: 16.01.2009 14:05:46
Předchozí článek Inline bruslení - kurzy i tratě Další článek Bobová dráha Prosek
Diskuze
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce