Inzerce
Inzerce
Inzerce

Tisková zpráva Armády spásy k humanitární pomoci v Japonsku

Pohotovostní týmy japonské pobočky neziskové organizace Armády spásy si pochvalují organizaci a spolupráci při záchranných pracích organizovaných vládou. Humanitární pomoc se totiž dostala a stále dostává do téměř všech postižených oblastí.

Výjimkou jsou však některé nejhůře zasažené oblasti, jako např. Yabuku-cho, kde pomoc vlády prozatím nedorazila. Ve všech ostatních dostupných oblastech tamní Armáda spásy poskytuje životně nezbytnou pomoc, jako je pitná voda, potravinové balíky, teplé oblečení, ale také hygienické potřeby.

Armáda spásy v Japonsku je vděčná za neskutečnou finanční podporu, ke které se připojili členové, zaměstnanci a veřejnost z mnoha zemí, kde Armáda spásy působí. Územní velitelství Armády spásy v Japonsku má v tuto chvíli zajištěné finance na okamžitou pomoc, ale díky financím, které teprve dorazí, připravuje plány střednědobého a dlouhodobého charakteru. Územní velitelství v tuto chvíli diskutuje možnost výstavby dočasného ubytování a zajištění potřeb a vybavení nezbytného pro domácnost. Plány jsou stále ve vývoji a budou reflektovat skutečnou potřebu lidí,“ komentuje situaci této neziskové organizace Pavla Vopeláková, tisková mluvčí české Armády spásy.

Územní velitel Armády spásy v Japonsku, komisař Makoto Yoshida, s radostí oznamuje, že občané dojíždějící za prací do Tokia, kteří se v osudný den nemohli dostat domů, a kterým Armáda spásy na územním velitelství zajistila nouzové ubytování, stravu a nápoje, nyní píší děkovné dopisy, někteří dokonce přispívají také finančně na zajištění pomoci dalším lidem.

Nové číslo účtu a Facebooková aplikace

Vzhledem k značnému zájmu občanů o zaslání finančního daru pro Japonsko prostřednictvím české Armády spásy, jsme zřídili nové číslo účtu veřejné sbírky. Z něj budou všechny finanční prostředky zaslány přímo japonské Armádě spásy. Finance, které pod variabilním symbolem 222 dosud přicházely na stávající číslo účtu veřejné sbírky, budou rovněž do Japonska přeposlány,“ vysvětluje Pavla Vopeláková.

Nové sbírkové číslo účtu: 475335453/0300

Navíc, Armáda spásy v České republice, ve spolupráci se společností Candytech, spustila na pomoc Japonsku i celosvětovou Facebookovou charitativní aplikaci pod názvem Unite to Help Japan. Díky ní může kdokoli na světě finančně pomoci obětem japonského zemětřesení a tsunami.  Veškeré peníze poputují pro Armádu spásy v České republice, která všem dárcům garantuje, že půjdou jen do Japonska.

Inzerce

Zdroj: Tisková zpráva Armády spásy v ČR

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×