Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hudební

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Známý dětský pěvecký sbor Coro Piccolo přijímá nové zpěváky. Máte doma, nebo ve svém okolí,  pěvecky, herecky a pohybově nadané dítě? Přiveďte ho do dětského pěveckého sboru Coro Piccolo.  Na zkouškách sboru se děti kromě pěvecké techniky a hudební teorie učí herectví, jevištní mluvu, mají pohybovou výchovu a hrají nejrůznější improvizační hry. Díky herecké průpravě a odbornému hlasovému vedení jsou děti s úspěchem obsazovány do dětských divadelních rolí, natáčí pro televizi i rozhlas, dabují. Členové sboru působí v muzikálu i v činohře. Vidět je můžete v Hudebním divadle Karlín, v divadle Broadway, Hybernia, nebo například v Divadle pod Palmovkou či ve Studiu DVA. Sbor pořádá svá vlastní koncertní i divadelní představení, spolupracuje s dalšími hudebníky a hudebními tělesy (s Marií Rottrovou, Jankem Ledeckým, Meky Žbirkou, Marikou Gombitovou, Danem Landou, Michalem Hrůzou, Danem Hůlkou, Markem Ztraceným, Josefem Vágnerem  a s celou řadou dalších).  Děti zpívají klasiku, pop, jazz i rock. Vystupují v koncertních síních, ve sportovních halách i na open air koncertech.

Sbor nepořádá konkurzy a výběrová řízení, díky všestrannému zaměření dostanou prostor všechny děti. Podmínkou pro přijetí do sboru je zdravý hlas, veselá povaha a ochota učit se novým věcem.

kontakt: Jana Galíková 775220277

děti je možno přihlásit emailem: jana.galikova@seznam.czautor: Gaja    Poslední změna: 02.09.2018 16:06:30
Hudební škola J. Šťastné - zpěv, klavír
Diskuze
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce