Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Zdeňka: Již při prvním použití pěstícího oleje Weleda cítíte změnu!

Milé maminky, 

dostalo se mi možnosti testování Těhotenského pěsticího oleje na strie od Weledy po dobu 3 týdnů. Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti.

Těhotenský pěstící olej má jemnou vůni

Pěstící olej jsem začala používat ve 28. týdnu těhotenství, tudíž bříško už se začalo více propínat. Už při prvním použití bylo znatelné, že se kůže tolik nepne. 

Bála jsem se, že mi nebude příjemné aroma, protože jako těhotné mi dělají aromata obrovský problém. Opak je ale pravdou! Weleda má jemnou vůni, která nedráždí a je příjemná.

Inzerce

Milé překvapení hned po prvním použití

Jako benefit bych určitě označila fakt, že hned po prvním použití cítíte změnu. Bříško tolik nepne a celkově pokožka je odolnější. Také není třeba velké množství na pokrytí bříška, stačí opravdu trochu.

Jako nevýhodu bych brala snad jen cenu. Ne každá maminka si může dovolit takto drahý produkt. I když za kvalitu se zaplatí. A olej vydrží déle než na 3 týdny. 

Výsledky přišly až s olejem Weleda

V současnosti strie nemám a věřím, že s používáním oleje Weleda ani mít nebudu. Užívala jsem ještě 2 produkty na strie, ale bohužel výsledky nebyly znatelné a ani jsem nepociťovala změnu.

Přípravek pěsticího oleje Weleda bych určitě doporučila všem budoucím maminkám!

Inzerce

Maminka Zdeňka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Zdeňka: Již při prvním použití pěstícího oleje Weleda cítíte změnu! - diskuze

Poradna

Zpožděná menstruace

| Lenka.hor | 09.05.2021, 08:40

Dobrý den, ráda bych se zeptala.
V létě 2020 jsem vysadila antikoncepci a menstruace se mi rozdělila na cykly, které měly 60 dnů. Podotýkám, že jsem začala cvičit více, než na co bylo moje tělo zvyklé. V únoru jsem měla chráněný přerušovaný pohlavní styk a do pár dnů mi měla přijít menstruace. Momentálně mám zpoždění skoro 2 měsíce. Po prvním měsíci jsem si dělala těhotenský test, který vyšel negativně. O týden později jsem si dělala druhý na lačno a byl také negativní. Teď jsem na pár dnů vynechala cvičení a včera jsem měla chvíli červený výtok. K lékaři jdu 28.5., ale skoro mi to nedá spát, tak se musím zeptat i tu. Je možné, že jsem těhotná, nebo se mi jen prodloužil cyklus? Nebo v tom bude něco jiného?
Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den, bez prohlídky je opravdu těžké Vám říci, protože takzvaně všechny varianty jsou ve hře :-) Jak sama píšete, nyní máte rozhozený cyklus, do toho cvičení, změna životního stylu či stres - a to vše může přispět k této situaci. Nicméně u těchto dlouhých cyklů je i obtížné určit, kdy jsou tzv. plodné dny. Je dobře, že jste objednána na kontrolu. I vzhledem k tomu, že je důležité zkontrolovat, zda za tím prodloužením cyklu nestojí i jiný problém jako např. cysty na vaječníku. Během prohlídky Vám gynekolog může odebrat hladinu hCG z krve, která je přesnější oproti běžným těhotenským testům a samozřejmě ultrazvuk.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | 10.05.2021, 21:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce