Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Vendula: Pěstící olej Weleda doporučuji všemi deseti!

Dobrý den, maminky,

zařadila jsem se mezi testerky Těhotenského oleje od Weledy, za což ještě jednou děkuji. Již před testováním jsem po olejíčku pokukovala a měla jsem jej na nákupním seznamu poté, co spotřebuji aktuálně rozmazaný olejíček od jiné kosmetické firmy. Proto jsem měla i velkou radost, že jsem byla vybrána a na olejíček jsem se těšila. Zásilka přišla brzy, naprosto bez problémů a já ihned začala s testováním.

Weleda má spoustu skvělých produktů nejen pro těhotné

Jedná se o výrobek od značky Weleda, která má spoustu skvělých produktů. Prozatím jsem měla vyzkoušené výrobky z rakytníkové a mandlové řady a výrobky s granátovým jablkem, všechny hodnotím jednoznačně kladně. Ale těch řad a výrobků má Weleda spoustu, včetně řady pro těhotné a pro děti.

Oceňuji šikovnou lahvičku s pumpičkou

Těhotenský pěstící olej na strie je balený v papírové krabičce s jemným designem, který zaujme. Olej je vyrobený v Německu, má certifikaci přírodní kosmetiky. Na obale najdeme samozřejmě i část etikety v češtině. Samotný olej je balený pro mne v praktické skleněné lahvičce s pumpičkou. To velmi oceňuji, nehrozí, že oleje si do dlaně vylijete příliš nebo nedej bože lahvičku převrhnete a vylijete. Prostě si „pumpnete“ dle potřeby a lahvičku uzavřete až po pěstícím rituálu.

Za balení má olejíček ode mne plný počet bodů. A s chválou budu pokračovat i dále, zaslouží si to.

Inzerce

Příjemná a uklidňující vůně

Vůně je příjemná, jemná, nevtíravá, spíše uklidňující. Někomu vonět nemusí, ale mne sedla. Co se konzistence týče, olejíček je spíše hustší, což je pro mne též výhodou. Nevytéká vám hned z dlaně a máte prostor na manipulaci s ním.

Olejíček na strie od Weledy sedl mé pokožce na výbornou

Dle návodu se olejem máme mazat 2x- 3x denně, to já poněkud šidila a mazala jsem se po celou dobu testování 1x denně, po večerní hygieně a bohatě to stačilo. Od dětství bojuji s atopickým ekzémem. Pokud se o svou pokožku pravidelně a důsledně nestarám, tak je suchá, svědivá, podrážděná, ne každá kosmetika jí vyhovuje. Ale Těhotenský pěstící olej na strie mé pokožce sedl na výbornou a mazání 1x denně bylo dostačující. Pokožka je vláčná, hydratovaná, nesvědivá.

Strie nepozoruji během těhotenství žádné

Ke konci testování jsem aktuálně v 32. týdnu těhotenství, má výchozí hmotnost byla 48 kg a do teď jsem přibrala necelých 7 kg. Přibírám jen v břichu, nikde jinde tloustnutí nepozoruji, ani na stehnech. Po celé 3 týdny testování jsem poctivě mazala všechny rizikové partie a jsem se stavem své pokožky spokojená. Olej se dobře roztírá, rychle vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Stačí spíše menší množství, z lahvičky mizí pomalu.

Těhotenský pěstící olej na strie od Weledy doporučuji všemi deseti!

Ač jsem se snažila sebevíce, nenašla jsem jedinou nevýhodu tohoto oleje. Za mne dávám olejíčku plný počet bodů. Když to shrnu, palec nahoru za balení s pumpičkou, opravdu velmi praktické, za příjemnou vůni, za konzistenci, za rychlé vstřebání se. Má pokožka je hydratovaná, klidná, bez strií. U mne tedy olej splnil vše, co slibuje. Vřele a s klidným svědomím Těhotenský pěstící olej na strie od Weledy doporučuji všemi deseti.

Zdraví

maminka Vendula

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Vendula: Pěstící olej Weleda doporučuji všemi deseti! - diskuze

Poradna

Zpožděná menstruace

| Lenka.hor | 09.05.2021, 08:40

Dobrý den, ráda bych se zeptala.
V létě 2020 jsem vysadila antikoncepci a menstruace se mi rozdělila na cykly, které měly 60 dnů. Podotýkám, že jsem začala cvičit více, než na co bylo moje tělo zvyklé. V únoru jsem měla chráněný přerušovaný pohlavní styk a do pár dnů mi měla přijít menstruace. Momentálně mám zpoždění skoro 2 měsíce. Po prvním měsíci jsem si dělala těhotenský test, který vyšel negativně. O týden později jsem si dělala druhý na lačno a byl také negativní. Teď jsem na pár dnů vynechala cvičení a včera jsem měla chvíli červený výtok. K lékaři jdu 28.5., ale skoro mi to nedá spát, tak se musím zeptat i tu. Je možné, že jsem těhotná, nebo se mi jen prodloužil cyklus? Nebo v tom bude něco jiného?
Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den, bez prohlídky je opravdu těžké Vám říci, protože takzvaně všechny varianty jsou ve hře :-) Jak sama píšete, nyní máte rozhozený cyklus, do toho cvičení, změna životního stylu či stres - a to vše může přispět k této situaci. Nicméně u těchto dlouhých cyklů je i obtížné určit, kdy jsou tzv. plodné dny. Je dobře, že jste objednána na kontrolu. I vzhledem k tomu, že je důležité zkontrolovat, zda za tím prodloužením cyklu nestojí i jiný problém jako např. cysty na vaječníku. Během prohlídky Vám gynekolog může odebrat hladinu hCG z krve, která je přesnější oproti běžným těhotenským testům a samozřejmě ultrazvuk.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | dnes, 21:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce