Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jitka testuje nové pleny Bella Happy 2018

Testování po 14 dnech

Zdravím všechny fanoušky Babyonline, 

jsem moc ráda, že jsme dostali možnost testovat nové plenky Happy Bella, konkrétně velikost MAXI (č. 4, 8-18 kg).

Něco málo o nás

Jmenuji se Jitka, je mi 31 let a jsem šťastná maminka tří dětí, Vladimír (11 let), David (7 let) a naše nejmladší mrně Deniska (9 měsíců). A to je právě i naše malá testerka, která pro vás bude zkoušet nové pleny Bella happy na vlastní zadeček. Denisa se narodila 2. 1. 2018 a s ní se stala naše rodina naprosto dokonalá. Možná si někdo z vás vzpomene, že vloni jsme se účastnili projektu RODÍME ONLINE 2017.

Inzerce

Co budeme testovat?

Od firmy Bella Happy jsem obdržela měsíční zásobu plenek ve velikosti 8-18 kg. Velký balík, který  nám pošťák donesl, začala okamžitě rozbalovat naše devítiměsíční treperenda  a musím říct, že se u toho opravdu nasmála a plenky hned vyzkoušela. :) Posazovala je nad hlavu a zápasila s nimi. Balík obsahoval čtyři balíky plenek, jeden balík vlhčených ubrousků a navíc ještě príma krabička na svačinky, tak to bylo krásné překvapeníčko.

Seznámení s novými plenkami Bella Happy

Musím říct, že plenky Bella Happy znám již z porodnice, tam jsem měla připravený balíček té nejmenší velikosti a byly opravdu moc fajn. Pamatuji se, že jedna z věcí, které jsem chválila, byl výřez na plence, který umožňuje hojícímu se pupíčku miminka krásně dýchat a nedochází tak k jakémukoliv začervenání nebo zmokvání. Když jsem tedy dostala možnost testovat právě značku těchto plenek, neváhala jsem ani chvilku a s nadšením jsem do toho šla. 

Inzerce

Přiznávám, že od porodnice jsem začala používat jiné značky plenek, takže jsem nezačala dávat hned jenom plenky Happy Bella, zatím je střídám s ostatními, ale postupně budu dávat jenom tyto plenky a budu vás průběžně informovat, jak vyhovují tomu našemu mrněti. 

Inzerce

Nové plenky Bella Happy jsou lehké, mají opravdu velkou absorpci a zvládnou udržet i velkou nehodu

Deniska je mrně, v 8 měsících vážila 6 980 g, takže jsou jí plenky ještě kapánek větší, ale i přesto krásně drží, i když přelepím pásky přes sebe a zatím se nám nestala žádná nehoda s protečením. Byla jsem překvapená tím, že plenky jsou opravdu lehoučké, tak jsem si říkala, jestli zvládnou udržet zadeček v suchu. Ale je to pecka, mají opravdu velkou absorpci a zvládnou udržet opravdu i véééélkou nehodu.

Plenky Bella Happy nejsou parfémované a obsahují extrakt ze zeleného čaje

A co velice a opravdu velice chválím, je to, že nejsou plenky parfemované ani bělené a neobsahují latexové prvky, jak to dnes u mnoha produktů pro děti bohužel bývá. A navíc tyto plínečky obsahují přírodní extrakt ze zeleného čaje.

Inzerce

Takže to je zatím vše z mých postřehů co se týče plenek Bella Happy a další vám přinesu v příštím deníčku. 

Těším se a mějte všichni sluníčkové dny.

Vaše maminka Jitka

Testování po 1 měsíci

Ahojky, zdravím všechny čtenáře a čtenářky Babyonline, 

hlásím se vám po dalším týdnu testování plenek Bella Happy s moji 9ti měsíční holčičkou Deniskou a už teď musím říct, že jsem nadmíru spokojená.

Důležitý faktor – nový systém zapínání

Musím říct, že jako maminka tří dětí už jsem vyzkoušela plenek opravdu celou řadu a tak už vím, které faktory jsou pro mě opravdu důležité, a vyžaduji, aby plenka měla. ZAPÍNÁNÍ! Nejednou jsem u různých typů plenek bojovala s tím, že mi zůstalo zapínání plenky jednoduše v ruce, prostě se odtrhlo od plenky, tudíž jsem plenu musela vyhodit. Nebo naopak při kontrole miminka mi nešla plenka vůbec rozdělat a dopadlo to stejně, a co mě nejvíc dokáže rozčílit, když suché zipy nedrží a plenka se mrňousovi při sebemenším pohybu rozdělí a je tedy v tu ránu pročůraná.

Nové plenky Bella Happy obstály, jsou vážně luxusní

Musím uznat, že tyto plenky jsou v tomto směru naprosto super, za 14ti denní používání se mi nestalo, že by mi nešla plenka rozdělat nebo se mi nějak poškodil suchý zip. Ne! Jsou vážně luxusní. Tento systém zapínání plenek má speciální elastické bočnice, které se opravdu krásně natahují a přizpůsobí se tělíčku miminka.

Mám dlouhé nehty a i tak mi šel suchý zip krásně zadělat i opětovně rozdělat, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

Speciálně tvarované absorpční jádro dokáže tekutinu rozložit na celou délku plenky

Jednu plenku, kterou měla Deniska už celkem plnou, jsem pro zajímavost vzala a zkusila do ní nalít ještě docela značné množství tekutiny a sama jsem se divila, jak velké množství dokáže tak slaboučká a lehká plenka zadržet. Jednoznačně je to ovlivněno tím, že plenka má speciálně tvarované absorpční jádro, dokáže tedy tekutinu rozložit na celou délku plenky a zadeček miminka zůstává po celou dobu nošení plenky v suchu a nepodráždí tak miminku pokožku. 

Chválím volnost při pohybu a zadeček v suchu

Jelikož máme doma opravdu malou nevyzpytatelnou dračici, která je během vteřiny vylezlá na pohovce, na stole, prostě všude :), tak je pro mě důležité, aby plenka netlačila, nikde netáhla a malá měla volnost v pohybu.

A to je další věc, při které tyto plenky musím pochválit. Je super, že plenka je opravdu lehoučká a slaboučká a tak jí zaručí naprostou volnost v pohybu a zadeček v suchu. Plenky se lépe přizpůsobují tělíčku miminka a zůstávají správně upnuté i při větších aktivitách a to to naše batole opravdu má. :) A hlavně netlačí mrně mezi nožičkami. Takže testuje opravdu v každém terénu. :)

Extrakt ze zeleného čaje působí protizánětlivě a neutralizuje zápach

Plenky happy obsahují přírodní extrakt ze zeleného čaje, který působí protizánětlivě, zabraňuje tvorbě bakterií a neutralizuje zápach. Navíc je jako jeden z mála přírodního původu, což je pro mě také dost podstatné.

Nehody s plenkou již nehrozí

Za dobu nošení plenek Bella Happy se nám stala zatím pouze jedna nehoda a to již používám pouze tyto plenky a nestřídám je s jinými značkami. 

Takže jedné nehodě jsme se nevyhnuli a to při jedné stolici, kdy naše mrně muselo kompletně do vany, protože byla pokakaná téměř od hlavy k patě :), ale myslím si, že by tuto nehodu nezvládla žádná plenka, někdy to tak prostě je. :) Zatím se mi tedy nestalo, že by se mi malinká pročůrala nebo měla zarudlou či podrážděnou pokožku. Jedním slovem SPOKOJENOST.

Zatím se mějte sluníčkově a my pokračujeme v testování. :) 

Vaše maminka Jitka 

Testování po 4 týdnech

Ahojky maminky a všichni čtenáři Babyonline, 

jsem velice ráda, že jsem dostala opět tu možnost a mohla jsem pro vás testovat s moji dcerkou plenky Bella Happy. Tím bych také chtěla poděkovat marketingu Babyonline a společnosti Bella Bohemia za plenky a sponzorské produkty.

Velké díky patří Bc. Andrejce Blažkové, se kterou po celou dobu testování spolupracuji, Andrejka upravuje texty a její komunikace je moc milá a otevřená. Všichni jste skvělí a my děkujeme za super zkušenost, milujeme testování nových produktů a psaní deníků pro čtenáře a čtenářky. Já jako maminka takové recenze produktů pro prcky sama vyhledávám a přijdou mi hrozně fajn.

Hororový týden

Tento týden byl pro mě i pro mrně docela náročný, proměnlivé počasí se postaralo u naší malé Denisky o nachlazení a opětovné horečky, takže jsme spolu zažily peklo v podobě probdělých nocí, nošení, chození, houpání, hysterický pláč, neustálé měření teploty, utírání nosu atd. No znáte to. Na druhou stranu jsme vlastně zvládly skvělý zátěžový test plenek, protože jsem malou poctivě prolívala různými čajíky ve značném množství. Takže každá plenka vypadala spíše jako ranec a byla vážně "nadojená", jinak se to nazvat opravdu nedá. A klobouk dolů, za celý týden se mi malá pročůrala pouze jednou a to proto, že jsem plenku já sama nešikovně zmáčkla.

Dnes už je to zase moje malé usměvavé mrně bez teplot a plného nosíků.

Plenky Bella Happy nosíme všude

Už jsem si na tyto príma plenky tak navykla, že je mám v každé nachystané tašce a pohotovostním batůžku, když vyrážíme od obchodu, na cesty nebo jen s kočárkem na vycházku. Stejně tak i vlhčené ubrousky, jsou stejně skvělé jako plenky a do boxíku od Bella Happy dávám Denisce kukuřičné křupky a vozíme ho pod kočárkem.

Nové plenky obstály!

V čem jsou plenky Bella Happy tak super oproti ostatním plenkám na našem trhu?

• Indikátor vlhkosti - velký pomocník, který ukáže mamince,  že je třeba vyměnit miminku plenku, aby byl zadeček pořád v suchu.

• Design - za mě krásné jemné obrázky na plínečce, které zaujmou vašeho rozvíjejícího se prcka.

•  Výřez pro hojící se pupík - Ocenila jsem v porodnici, jak jsem již zmiňovala, kdy jsem používala nejmenší velikost plenek a hojící pupíček mohl krásně dýchat a nedošlo k začervenání.

• Absorpce - plenky jsou lehčí a tenčí, přesto krásně absorbují a udrží zadeček v suchu.

• Volnost pohybu - v plenkách se mrně krásně pohybuje, aniž by bylo nějak omezováno tlačením nebo širokou těžkou plenou.

• Neparfemované, nebělené, žádný latex - pro mě velmi důležitý faktor, plenky jsou neparfemované, nebělené, neobsahují žádný latex a navíc obsahují extrakt ze zeleného čaje - výtažek ze zeleného čaje působí protizánětlivě, zabraňuje tvorbě bakterií a neutralizuje zápach.

• Přebalení na první pokus - snadné a krásně držící zapínání plenek, suché zipy drží i při opětovném zapnutí a rozepnutí plenky.

• Speciálně tvarované absorpční jádro - perfektní přizpůsobivost plenek, tekutina se rozloží po celé délce plenky a tím zvětšují kapacitu plenky.

Doporučujeme Bella Happy!

Za nás musím oznámkovat plenky Bella Happy  1****. 

Jsem maximálně spokojená a vlastně musím uznat, že předčily moje očekávání. Vím jistě, že tyto plenky budeme používat dál a prozatím nevidím jediný důvod proč je měnit za jiné. :) Doufám, že vás naše deníčky obohatily o nové zkušenosti a informace a sami zkusíte tyto plínečky pro vaše malá zlatíčka, aby měla zadečky vždy pěkně v suchu. :)

Ještě jednou děkujeme za možnost testování plenek Bella Happy a těšíme se zase někdy příště. 

Mějte se pohádkově. 

Vaše maminka Jitka a malá Deniska  :)

Podle deníčku maminky zpracovala Andrea Blažková.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související témata

Jitka testuje nové pleny Bella Happy 2018 - diskuze

Poradna

Dobrý den, v květnu mi končí rodičovská dovolená do 3 let dítěte a zatím nejsem těhotná. Smlouvu u bývalého zaměstnavatele mám do konce září. Ráda bych tedy nastoupila do práce na částečný úvazek. Chápu to správně tak, že pokud půjdu k původnímu zaměstnavateli, příští potenciální PPM by byla ve stejné výši jako u prvního dítěte, ačkoliv mezitím budu pracovat několik měsíců na částečný úvazek, kdežto pokud bych šla do nového zaměstnání, tak by se mi tento částečný úvazek počítal do nové PPM a byla by tedy nejspíš nižší? Moc děkuji za info!

Dobrý den,

pokud v době nástupu na další peněžitou pomoc v mateřství bude trvat stále stejné zaměstnání a nástup bude do 4 let dítěte, nebude mít částečný úvazek negativní vliv na výši PPM. Pro výpočet výše PPM se použije denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální. Pokud by ale pracovní poměr skončil a nastupovala byste v ochranné lhůtě, vypočítala by se PPM z částečného úvazku. Pokud budete pracovat v novém zaměstnání, bude se PPM počítat z tohoto nového zaměstnání.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 26.01.2022, 18:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×