Inzerce
Inzerce
Inzerce

Katka testuje nové pleny Bella Happy 2018

Testování po 14 dnech

Milé maminky,

díky seriálu Rodíme online 2017/2018 jsem dostala nabídku, abych ještě vyzkoušela nové plenkové kalhotky Bella Happy. Protože mě psaní baví, a s plenkami jsem se setkala díky výše zmíněnému seriálu, kdy jsem produkty Bella Happy dostala za psaní deníčku, jsem neváhala a nabídku jsem přijala.

Testujeme Bela Happy MIDI

Kryštůfkovi bude 13. 10. 2018 půl roku a v pěti měsících vážil přesně 7 kg. Takže používáme velikost 3 (Bela Happy MIDI).

Inzerce

Plenky, vlhčené ubrousky a svačinový box Bella Happy

Společně s plenkami dorazil i dáreček, vlhčené ubrousky Happy a svačinový box. Ubrousky se vždy hodí, i když preferuji, pokud to jde, umývat Kryštůfkovi zadeček žínkou a vodou. Ale samozřejmě ne vždy to jde, a proto na ubrousky nedám dopustit. 

Nové flexibilní zapínání u plen je super, navíc jsou pleny lehčí a více absorbují

Inzerce

Nové uchycení plenek je super. Jejich flexibilní zapínání je skvělé. Dají se utáhnout, jak je potřeba. Dřívější plenky byly těžší a jejich absorpce nebyla úplně ideální. Ale z těchto jsem byla absolutně nadšená. Jsou lehoučké a jejich absorpce je neskutečná. Přiznám se, že jsem přestala přebalovat v noci. Kryštůfek se budí jen jednou na jídlo (okolo třetí ráno) a ihned potom usíná a když ho přebalím, tak se probudí plně a pak nechce usnout. Tak jsem to radši vzdala. S jinými plenkami byl problém, že protekly a ráno měl mokré pyžamko. 

Plenky Bella Happy vydrží až 12 hodin

Musím říct, že jsem byla opravdu mile překvapená, že plenky Bella Happy drží i 11-12 hodin spánku našeho miláčka a pyžamo je suché a Krištůfkův zadeček také.

Inzerce

Indikátor vlhkosti mají jen plenky menších velikosti 1 a 2

Z avizovaných novinek jsem zjistila, že by plenky měli mít na sobě indikátor vlhkosti. Jako zběsilá jsem ho hledala, zapojila jsem do toho i manžela, a ne a ne jej najít. Poté jsem zjistila, že to je jen u plenek velikosti 1 a 2. Musím říct, že jako mamince mi to přijde líto. Klidně by mi nevadilo, kdyby tento indikátor byl i u větších plenek. :-) Vždyť to šetří čas i penízky nám všem. :-) Chápu, že výřez na hojící se pupík je jen u menších velikostí, to je logické, ale indikátor vlhkosti bych uvítala u všech velikostí. ;-) 

Vlhčené ubrousky od Bella Happy jsou výborný kompromis

O prodlouženém víkendu jsme vyrazili obytným vozem do Itálie k moři. S sebou jsem si samozřejmě zabalila plenky a vlhčené ubrousky. Opět mám zkušenosti s různými a musím říct, že některé jsou moc vlhké až mokré a jiné zase moc suché a tím pádem špatně čistí. Ubrousky od Bella Happy jsou výborný kompromis. 

Inzerce

Na našem výletě jsme navštívili Pisu a pak jsme zakotvili u moře v Marina di Bibbone. Po cestě domů jsme se stavili ve Švýcarsku u příbuzných. Kryštůfek neměl velký, a hlavně těžký zadeček a měl ho neustále v suchu. :-)

Takže za mě oba produkty jsou super a mohu jen vřele doporučit. :-)

S pozdravem

Katka

Testování po 1 měsíci

Krásný den, přeji všem,

máme za sebou další týden testování plenek Bella Happy.

U druhého těhotenství mě trápí nevolnosti

Tento týden byl trošku náročný, ale zvládli jsme ho. :-) Abych to vysvětlila, jsem těhotná a můj manžel má dočasně dost práce, a proto jezdí domů velmi pozdě. V patře pod námi bydlí mý rodiče, takže mohou pomoci, ale nyní jsou na 14 dní na dovolené (ještě týden). Takže jsem byla na vše úplně sama. 

Vzhledem k mému ranému těhotenství to ještě skoro nikdo neví, takže si nemohu úplně říci o pomoc, navíc stejně jsou všichni v práci. Bohužel mi není úplně nejlépe, mám nevolnosti, točí se mi hlava apod. V těhotenství nic neobvyklého, ale když máte 6měsíční miminko, tak si takovéto stavy nemůžete úplně dovolit.

Plenky Bella Happy jsou vzdušné a prodyšné, nadšení stále trvá

Musím říct, že mé nadšení z plenek Bella Happy stále trvá. Plenky jsou vzdušné a prodyšné. Někdy až moc, pokud Kryštůfek udělá pěknou nadílku, tak je to opravdu slušně cítit. :-) Ale alespoň je to včasné upozornění a ihned se plínka mění. 

Jsem nadšená z absorpce plen

Znovu musím opakovat, že jsem nadšená z absorpce, protože ta je úžasná. Vydrží opravdu hodně dlouho a pěknou nálož. 

Moje rada pro maminky

Mám jen jedno upozornění pro uživatelky plínek. Měli jsme jednu nehodu, kdy byla hodně pročůraná plínka a k tomu přibylo i něco jiného. Bohužel nám to vyteklo i ven. Nejdříve jsem to nechápala a říkala jsem si, nějaká chyba. Ano, chyba, ale moje. Je důležité, když se nandá plínka, aby se zkontrolovaly okolo nožiček okraje, aby koukaly ven a nebyly zastrčené, neboť pak je nehoda na světě. :-)

Půlroční prohlídka

Mimo jiné jsme byli v týdnu na půlroční prohlídce, a co se nestalo. Svlečený Kryštůfek začal čůrat, a to byl pramen, ještě že jsme měli plínku a podložku Bella Happy. Plínku jsem hned zvedla a chytala, co se dá a podložka absorbovala zbytek. :-)

S vlhčenými ubrousky jsem velmi spokojená a pořídím si další

Ještě musím smutně oznámit, že mi už došly vlhčené ubrousky Bella Happy. :-) Až dojdou původní, co jsem měla, musím opět pořídit. Jsem s nimi opravdu velmi spokojená. :-)

Přeji krásný den a opět se ozvu za týden.

S pozdravem

Katka a Kryštůfek

Testování po 4 týdnech

Hezký den všem čtenářům,

máme za sebou měsíc testování plenek Bella Happy.

Jsem nadmíru spokojená

Nechci se opakovat a bude to vypadat, že jsem „zaplacená“ za toto testování, ale musím opravdu s čistým svědomím říct, že jsem nadmíru spokojená.

Plenky Bella Happy jsou prostě perfektní

Plínky nám vyhovují po všech stránkách. Jejich pružnost, zapínání. Nemáme žádné opruzeniny, i když je malý v plínce celou noc. Jsou prostě perfektní. 

Díky prodyšnosti vím, kdy je třeba plenku vyměnit

Díky prodyšnosti je ihned cítit, že je potřeba plínka vyměnit. Za mě bych jen zvážila, jak jsem psala poprvé, zda nepřidat i do větších plínek identifikátor vlhkosti. Někdy se mi zdá, že je plínka hodně pročůraná, a když ji sundám, tak není. Ale to je jen detail.

Vítání občánků

Jinak se máme skvěle. Byli jsme na vítání občánků a to mě velmi dojalo. Bylo to krásné a dojemné. Ještě před tím jsme byli na vyšetření kyčlí. Máme už vyvinuta jadýrka, tak další kontrola není nutná.

K přebalení nám postačí auto a podložka Bella Happy

Kvůli kontrole jsme volili ráno rychle sundavací a nandávací oblečení a pak jsme se museli převléknout do krásného slučivého a společenského oblečení. Navíc se pěkně pročůral, ale bohužel možnost přebalit a převléknout u lékaře ani v čekárně nemáme. Tak jsme si museli poradit.

K tomu nám postačilo auto a podložka Bella Happy. S těmito podložkami (nejsou součástí testování) jsem neskutečně spokojená a neměnila bych za nic. Jsou opravdu perfektní. Dostatečně silné a měkké.

Spokojená maminka i miminko s Bella Happy

Věřím že, všem nerozhodnutým a váhajícím maminkám moje poznatky a zkušenosti pomohou se rozhodnout tak, aby to vyhovovalo jim i jejich miminkům. Není nic lepšího než spokojená maminka a tím i její dítko. Tato přímá úměra opravdu platí na 100%. :-)

Přeji všem hodně zdravíčka a spokojenosti a krásnou nadcházející zimu.

S pozdravem

Katka a Kryštůfek

Podle deníčku maminky zpracovala Andrea Blažková.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související témata

Katka testuje nové pleny Bella Happy 2018 - diskuze

 • Bella happy
  Mám tyto plenky moc ráda, doporučuji.  
  Andy2018   | 09.11.2018 17:42:11
  Reagovat | URL příspěvku
 • svědectví o tom, jak jsem vyléčil mé fibroid a já jsem teď těhotná
  Děkuji Dr.Ogunze
  Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný

  a on může vyléčit následující nemoci

  {1} HIV a AIDS
  {2} Diabetes
  {3} epilepsie
  {4} Rakovina krve
  {5} HPV
  {6} ALS
  {7} Hepatitida
  {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět
  {9} herpes virus
  {10} striže
  {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha
  {12} slabá erekce
  a mnohem víc
  annaandrej   | 06.11.2018 00:31:30
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, jsem asi čtvrt roku po laparoskopické sterilizaci a nabírám na váze a mám zvláštní chutě. Nebyla jsem "podvázána ale bylo mi řečeno že to upalují". Zajímalo by mě zda-li je možné otěhotnět či nikoliv. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, otěhotnění při sterilizaci je velmi vzácné, ne však nemožné. Může se jednat např. o mimoděložní těhotenství. Pokud by příznaky pokračovaly, nebo by se objevily bolesti břicha, špinění či jiné potíže, vyhledejte Vašeho gynekologa.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 25.01.2021, 14:04
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce