Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lenka testuje nové pleny Bella Happy 2018

Hodnocení po 14 dnech

Milé maminky,

asi dva dny po dohodě s Babyonline o testování nových plen jsem v drogerii DM koukala na nové balení plen Bella Happy a měla jsem obrovskou radost, když o dvě hodiny později přijel kurýr s balíkem. Hned jsem se na něj doslova vrhla. 

Plenky Bella Happy jsme používali pro předčasně narozenou Leušku

Plenky Bella Happy jsme používali od narození Leušky, která se narodila předčasně a potřebovala velikost 0. Plenky jsme používali až do velikosti 3, která nám později byla malá a velikost 4 velká. Potom jsme na tyto plenky nějak pozapomněli a já jsem ráda, že mám možnost se k nim vrátit.

Inzerce

Plenky vel. MAXI, hypoalergenní vlhčené urousky a svačinový box

Balík od Bella Happy byl velký a v něm 4 balení plen velikosti MAXI č. 4, vlhčené ubrousky a překvapení v podobě svačinového boxu. Ten mě na první pohled zaujal hezkým designem a hlavně praktickou zarážkou, kterou mohu rozdělit jídlo. Leušce se box líbil mnohem víc, se slovem čiči ho okamžitě zabavila a celý den nepustila z ruky. Na vlhčené ubrousky jsem zvědavá, Leuška je na veškeré chemické věci citlivá a okamžitě se oprudí. Tyto ubrousky jsou hypoalergenní a mají neutrální PH, tudíž by měly být vhodné pro citlivou pokožku.

Nové plenky Bella Happy jsou tenké a příjemné na dotek a první praktická vychytávka po rozbalení

A teď plenky, na které jsem byla nedočkavá. Balení je úspornější než dříve, nyní je stejně dlouhé, ale užší, hezky mi sedne vedle přebalovacího pultu. Jednoduše jde roztrhnout a první pochvala je za poskládání plen do balení. Vytahujete je totiž spodní částí, takže vytáhnete přesně takový počet, jaký potřebujete. Plenky jsou na první pohled tenké a velmi příjemné na dotek. 

Inzerce

Ihned jsem si všimla nového systému upínání plen Bella Happy a elastické bočnice

Po jejich rozdělání jsem okamžitě zpozorovala nové elastické bočnice a nový systém upínání plenek. Co zůstává, je QUICK DRY technologie s výtažkem ze zeleného čaje, díky kterému plenky nezapáchají. Co ve mně ale opravdu zanechalo stopu je ten příjemný materiál. Doufám, že budou i Leušce nové pleny Bella Happy pohodlné. 

Lenka a Leuška

Inzerce

Hodnocení po 1 měsíci

Ahoj,

plenky Bella Happy již používáme dva týdny a tak se s vámi mohu podělit o naše zkušenosti. 

Díky elastickým bočnicím plenky Bella Happy pěkně drží

Jako první novinku mají tyto nové plenky elastické bočnice. Na první rozložení plenky se jedna z bočnic natáhne a poté krásně sedne na dítě. Leuška je velmi pohyblivé dítě, ráda šplhá po nábytku a tak jsem tento prvek ocenila, neboť i při velkém pohybu plenka pěkně drží, ale přitom ji nemá otlačenou. 

Inzerce

Další novinkou je nový systém upínání plenky

Jako další hlavní novinka je systém upínání plenky. S tím se ze začátku nemohl sžít můj muž a jednou se mu podařilo upínání utrhnout. Později si však na plenky zvykl a tato nehoda se neopakovala. Já si naopak na tento systém zvykla hned a během používání jsem zjistila, že nejlépe se upínání odlepuje, když dítě leží na plence. Je to rychlejší a snadnější, než když si jej odlepím v ruce.

Plenky Bella Happy díky extraktu ze zeleného čaje příjemně voní

Ačkoliv plenky nejsou parfémované nebo bělené, obsahují extrakt ze zeleného čaje a tak příjemně voní. Ze začátku se mi dokonce stalo, že jsem vůbec necítila, že mělo dítě nehodu. Po použití pár plen jsem to však měla v nose. Pokud je ale dítě jen počurané, plenka nezapáchá a to oceníte především, pokud rádi chodíte do společnosti nebo pokud máte babičku, která při prvním zápachu okamžitě plenku přebaluje. 

Plenka má skvělou absorpci a zatím se nám nestala žádná nehoda

Při převlékaní plenky si můžete všimnout, že plenka je počuraná rovnoměrně a nejen na jednom místě. To je díky absorpčnímu jádru, které zároveň dobře saje. Za celou dobu nám plenka neprotekla a to ani v noci.

Velmi oceňuji nový design a tloušťku plen

Co mě se velmi líbí, je nový design a tloušťka plenek. Mně osobně především z estetického hlediska vyhovují více tenčí pleny, ale zároveň mi připadá, že Leušce se v nich i lépe pohybuje, protože je drobná a zároveň živá.

Nové vlhčené ubrousky mají příjemnou vůni a nedráždí pokožku

Nové vlhčené ubrousky mohu taky pochválit. Je nutné je uzavírat na středu plastového otvoru, aby se opravdu uzavřely, nicméně to nemá vliv na jejich funkci. Příjemně voní jen lehkou vůní, nejsou příliš mokré ani suché, ale především se po nich Leuška neoprudila. Neobsahují alkohol, pouze extrakt ze zeleného čaje a lze s nimi umývat celé tělo, pokud zrovna potřebuje otřít dítě po obědě nebo utřít špinavé nohy po návštěvě pískoviště.

Lenka s Leuškou

Hodnocení po 4 týdnech

Ahoj,

plenky Bella Happy používáme již měsíc a tak se s Vámi podělím o mé závěrečné hodnocení. Na začátku nám v balíčku přišla čtyři balení plen velikosti 4, vlhčené ubrousky sensitive a jako překvapení svačinový box. 

Svačinový box od Bella Happy používáme pravidelně

Ten bych chtěla zhodnotit jako první, protože jej používáme pravidelně. Praktická je možnost rozdělení boxu na dvě poloviny a tak si můžete vzít s sebou například maso s bramborovou kaší. Její design se líbí především Leušce, která kdykoliv jej vidí, okamžitě ho se slovy čiči chce.

Vlhčené ubrousky jsou hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku

Vlhčené ubrousky sensitive nám velmi vyhovují. Nejsou suché a zároveň ani příliš mokré. Co je však pro nás zásadní, je především to, že jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku, kterou Leuška má. Po chemicky napuštěných ubrouscích se ihned oprudí. Tyto jsme vypotřebovali celé bez jediného pupínku. Také díky extraktu z aloe vera, který hydratuje a uklidňuje podrážděnou pokožku. Jako plus mohu uvést i příjemnou vůni ubrousků.

Novější plenky Bella Happy mají příjemný materiál a design, lépe se s nimi manipuluje

A teď to hlavní – nové plenky Bella Happy. U menších velikostí zůstává zachován výřez pro pupík a indikační proužek, který jsme řádně využili v době, kdy byla Leuška čerstvě na světě a my si nevěřili v žádné činnosti týkající se našeho miminka. Nyní jsme testovali velikost 4, která nám krásně sedla. V porovnání se starým „modelem“ jsou plenky užší a mají nové elastické bočnice s novým upínáním plenek. Když plenky porovnám, novější je v tomto případě opravdu lepší. Velmi příjemný materiál s pěkným designem doplňuje jednoduchá manipulace s plenkou. 

Na nový systém upínání plen Bella Happy jsme si rychle zvykla

Vzhledem k pohyblivosti dítěte je žádoucí, aby přebalování trvalo co nejkratší dobu a plenkami Bella Happy to krásně zvládáme. Plenku si připravím, položím pod Leušku a zapnu. Je to opravdu jednoduché. Na tento systém jsem si okamžitě zvykla, a když se mi do ruky dostala jiná plenka, trvalo mi přebalování o dost déle.

Příjemná vůně plenek a skvělá výdrž

Nejspíš tušíte, že pokud je Leuška citlivá na vlhčené ubrousky, bude citlivá i na plenky. Ano, musíme používat pouze nebělené a neparfémované plenky. To Bella Happy splňují, ale zároveň obsahují extrakt ze zeleného čaje a proto mají příjemnou nevtíravou vůni. Leuška se po nich celý měsíc neoprudila. A teď to nejdůležitější – výdrž. Plenky používáme přes den i noc a stále bez nehod. A to je Leuška velmi aktivní dítě.   

V DM drogeriích si nakoupím další zásoby

Závěrem tedy mohu plenky rozhodně doporučit a při nejbližší návštěvě drogerie dm si nakoupím zásobu. Jen je škoda, že v nejbližší prodejně jsem nenašla i vlhčené ubrousky a budu se po nich muset poohlédnout jinde.

Lenka s Leuškou

Podle deníčku maminky zpracovala Andrea Blažková.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související témata

Lenka testuje nové pleny Bella Happy 2018 - diskuze

 • svědectví o tom, jak jsem vyléčil mé fibroid a já jsem teď těhotná
  Děkuji Dr.Ogunze
  Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný

  a on může vyléčit následující nemoci

  {1} HIV a AIDS
  {2} Diabetes
  {3} epilepsie
  {4} Rakovina krve
  {5} HPV
  {6} ALS
  {7} Hepatitida
  {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět
  {9} herpes virus
  {10} striže
  {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha
  {12} slabá erekce
  a mnohem víc
  annaandrej   | 06.11.2018 00:31:06
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Vyvoj 14 ti mesicniho syna

| Cucollino | 29.03.2020, 11:38

Dobry den,memu mladšímu synovi za tyden bude 14 mesicu..Mam par obav zda je u nej vse v poradku co se tyka vyvoje.
Mam jeste starsiho syna,u toho resime otazku autismu ci VD,jeste nema stanovenou diagnozu a je mu 4,5 roku..
Co se tyka mladsiho,tak ten se narodil od 14 dni drive,co se tyka motorickeho vyvoje,je zrejmne vse tak jak ma byt,leze po čtyřech,sedi,obchází nabytek,za ruku jde ale nema odvahu se pustit a jit sam.Vsude tedy vyleze na gauc,postel,schody uplne bez problemu uz od 11 ti mesicu..
Spis co me trapi je to zda je to ostatni v poradku..Kdyz mu treba ukazu 5 zvířátek v radě a zeptam se kde je krava,prase,kocka,pes atd tak bez váhání bud schodi nebo vezme do ruky.Kdyz se ho zeptam aniz by je videl tak je videt ze hleda,ale jakmile vidi neco jineho tak si jde proste po svem :-) Kdyz mu reknu dej,bud se zacne rozcilovat ze mi to neda,nebo to po me hodi a parkrat tedy mi to dal do ruky.Ale nejake prines,ukaz to zatim jinak ne..kostky kdyz postavim komín schazuje ale nepostavi.Za to kazde smitko na zemi sebere..Zacina tedy pouzivat na vse ukazovacek autickem jezdi i tim ukazovackem,ale ucelne k ukazovani ho jeste nepouziva,to taky nevim zda je v normlne nebo ne.Co se tyka ocniho kontaktu tak ten je v poradku,je mazlivej,kdyz delam blbinky smeje se,kdyz se mu nevo nelibi da tez najevo,kdyz znizim z dohledu ted jde ke dverim a place.Co se tyka reci,tak po ockovani 1 hexy mi prestal zvatlat,pak zacal po 2 mesicich opet zvatlat,takze jedeme bababa,dadada,dedede,tatata,bada,vaba atd a obcas kdyz teda me vidi tak rika mamama..paci paci umi,papa taky,varila myšička kasicku tez ale udela jen kdyz se mu chce.Co se tyka treba návštěv taky nema problem,je vcelku kontaktni,takze se smeje kdyz se na nej nekdo usmeje,necha se pochovat atd..Ale porad si me hlida.Na fotce ukaze kde je mama a kde je tata a kde je bracha taky uz se nam povedlo..Na jmeno reaguje tez z 90 ti procent,pokud neni nejak zaneprázdněn ..Na starsiho je spise jako lepidlo :-) porad by s nim chtel byt nejak v kontaktu ale kdyz ma starsi špatnou naladu tak se mu to nelibi,samozrejme tahanice o hracky jsou u nas bezna vec.Co ma starsi musi mit i mladsi.Kdyz neni po jeho je tez problem a vyjádří svuj nesouhlas.Co s tyka zvirat,mame dva psi takze s tim problem taky neni..Porad jim zkoumá usi,zuby,oci :-)
Prijde mi jako zvídavé ditko.Posila auticka po zemi,vse musi zmacknou a vyzkouset co to dela a umi.Kdyz mu neco nejde tak se vzteka.A dalsi vec co mne trapi,je to,ze sve jidlo musi mit rozmixovane,kousky nesnese,ale pecivo a mnamky co se mu da do ruky sni bez problemu.
Nevim zda jsem vse popsala srozumitelné ale zajimal by mne Vas nazor zda mam popripade vyhledat i nejakeho odborníka a nebo zda pockat.Vim ze se dela screening ale jen by mne zajimal Vas nazor na dane veci.
Dekuji moc za odpoved.S pozdravem Monika

Dobrý den, pouze podle popisu chování vašeho synka a bez možnosti chlapce vidět, vám nemohu zodpovědně odpovědět na dotaz ohledně jeho vývoje. Vývoj syna by podle některých popisovaných projevů mohl být nerovnoměrný. Píšete ale, že se starším synem chodíte na nějaká odborná vyšetření, je v řešení možnost poruchy autistického spektra. Pokud vám jde o vyloučení obdobných potíží u mladšího chlapce, pak bych vám doporučila dohodnut si konzultace u odborníků, kam chodíte se starším synem, což bych považovala za nejrychlejší řešení. Potom samozřejmě probíhá screening, který pravdivě vyplňte. Zdravím Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 07:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce