Inzerce
Inzerce
Inzerce

Natálie: Indikátor teploty nám zjednodušil přípravu mléka na cestách

Hezký den všem,

jmenuji se Natálie a v květnu se nám narodila naše úžasná dcerka, která má tedy necelé 4 měsíce. Vzhledem k tomu, že od začátku se mi nepovedlo kojit, vyhledávali jsme stále nové a co nejvíce vyhovující lahvičky pro naši dceru. Zkušenosti se značkou NUK mám spíše od okolí, kdy si nemohou maminky produkty vynachválit, a proto jsem také měla zájem vyzkoušet NUK for Nature s kontrolou teploty. Kvalita mi přijde opravdu super, máme své zkušenosti pouze s dudlíky, které jsem vezla už do porodnice.

Oceňuji neutrální barvu láhve 

Lahvička se mi designově líbila na první pohled, nijak přeplácané a křiklavé obrázky, jsou opravdu příjemné. Lahvička je designově moc pěkná i v neutrální hnědé barvě, což u mnoho lahviček nebývá.

Savička se mi líbí, jak je měkká a tvoří velkou část uzávěru.  

Inzerce

Indikátor teploty je skvělý pomocník na cestách 
Indikátor teploty je bomba věc hlavně na cesty. Když někam s dcerkou cestujeme vozíme v termoskách vody - jednu horkou a druhou studenou. Když mícháme dcerce mléko, někdy není úplně jednoduché odhadnout tu správnou teplotu a čím déle nám to trvá, tím víc je dcera samozřejmě naštvaná. Indikátor teploty nám výrazně usnadnil život v přípravě pokrmu na cestách. To by měla mít určitě každá dětská lahvička.

Inzerce

Přijetí lahvičky miminkem
Dcerka nám z počátku přijala lahvičku velice dobře, ale postupem času nám lahvičku začala odmítat a vyžadovala zpět ty, na které byla zvyklá. Stále si s miminkem zkoušíme na lahvičku zvykat a dáváme každý den šanci tomu, aby dcerka plnohodnotně přijala i NUK for Nature. Z předešlých lahviček byla zvyklá na placatější savičky a u lahvičky NUK for Nature je savička spíše do tvaru kapky, a tak nám bude asi chvilku trvat, než ji dcera přijme úplně. 

Udržitelnost lahvičky

Tohle je za mě opravdu super. Myslím si, že takto by dnes měl přemýšlet každý výrobce. 100% papírové balení mě mile překvapilo a velice mě těší, že lahvička neobsahuje nic, co by miminku mohlo nějak uškodit. 

S lahvičkou jsem byla velice spokojená a určitě bych ji doporučila všem maminkám. Indikátor teploty byl za nás prostě nejvíce top a nejvíce nám zjednodušil přípravu mléka na cestách. 

Inzerce

Maminka Natálie 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Indikátor teploty nám zjednodušil přípravu mléka na cestách - diskuze

Poradna

Jde o separační úzkost?

| emae | 04.12.2023, 12:49

Dobrý den paní magistro,

mám dotaz ohledně mé dcery. Anička je zatím jedináček, má 20 měsíců. Je hodná, šikovná, zdravá, poměrně společenská, ALE. Kdykoliv, když jsme spolu a kdokoliv si jí chce pochovat, nebo se jí jen dotknout, tak utíká, řve, chce být jen se mnou. Je u nás babička, (na kterou je opravdu zvyklá, vídají se téměř každý den), Anička si v pohodě hraje, máma jí chce pomazlit, NEEXISTUJE, zdrhá za mnou. S manželem je díky bohu v pohodě. Fór je v tom, že když je u té stejné babičky na hlídání, a to i přes noc, nemají jediný problém, Anička se s ní mazlí, udělá si z ní kolikrát tu pečovatelku, tzn. chce být jen s ní, jakmile příjde děda, zdrhá zase za ní a chce být u ní. Už jsem z toho dost unavená, neboť to trvá nejméně půl roku a chtěla bych se vás zeptat, jestli dítě v tak malém věku už dokáže hrát/předstírat? Ona je opravdu v pohodě víceméně s kdekým, když nejsem na blízku. Trvá to pár minut, než například opláče můj odchod a je s tou danou osobou v pohodě. Ale jakmile jsme kdekoliv, nebo i u nás doma a někdo o ni projeví zájem, jsem-li na blízku, je to k nevydržení.

Moc vám děkuji za pomoc!

Dobrý den,

podle Vámi popisovaného chování dcerky se s největší pravděpodobností skutečně jedná o projevy separační úzkosti. O tomto období je k dispozici mnoho materiálů a informací, také já jsem již několikrát na obdobné dotazy odpovídala. Proto bych se o projevech tohoto období nyní více nerozepisovala. Snad jen uklidnění pro vás, jedná se o naprosto normální projev zdravého vývoje dítěte. Je to projev zdravě se formujících emočních vztahů k matce a k dalším pečujícím osobám. K dceři je potřeba přistupovat citlivě, poskytnout jí fyzický kontakt, pomazlení, pochování, když jej bude potřebovat. Čím citlivěji k ní budete přistupovat a naplňovat její potřeby citové blízkosti, tím se rychleji naplní a toto období odezní. Rozhodně není třeba se tím nijak trápit nebo znepokojovat, dcera se vyvíjí naprosto normálně. To, že se podobné projevy objevují ve vztahu k babičce, je známkou jejich dobrého blízkého vztahu. Samozřejmě že pokud jste přítomna vy jako nejbližší pečující osoba, tak dcerka upřednostňuje vás. Jinak i malé dítě si dokáže vybírat osoby, a to i u blízkých, které se o něj budou starat a které ne. Tyto preference se během dětství i několikrát změní a je to také normální (např. na toaletě mi může pomoci jen maminka, tatínek ne, na kole jezdím jen s pomocí dědečka apod.). Užívejte si zdravé a krásné dcerky, poskytněte jí dostatek blízkosti, dokud ji potřebuje.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 17:53
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×