banner

Lahvičku NUK dcera skvěle přijala, bod navíc má výrobce za udržitelný obal

Dobrý den všem maminkám,

jmenuji se Irena. Jsem maminka tří dětí, tak už mám nějaké zkušenosti za sebou a ne vždy pozitivní. Jak se říká lidově „vyhodila jsem zbytečně peníze za láhev“ ... ale tato láhev NUK for Nature je prostě úžasná a musela jsem koupit ještě tu samou na čaj. :-)

Jsem maminka Kristýnky 9 let, Honzíčka 5 let a Sofii Elizabeth, která přišla na svět před 4 měsíci. Právě s naší Sofinkou jsme byly vybrány na vyzkoušení kojenecké lahve NUK for Nature s kontrolou teploty.

Sofinka bohužel nebyla a není kojená, už v porodnici mi zastavili laktaci. Lahvičky jsou tedy naše společnice každé 3-4 hodiny. Již mám nějaké zkušenosti s lahvičkami NUK, stejně jako s dudlíky. Vždy jsem byla spokojená. 

Savička připomíná tvar prsu

Lahvička NUK for Nature mě při prvním pohledu zaujala motivem a zelenou barvou. Je opravdu krásná. Jako další věc padl můj zrak na dudlík a ten je úžasný, připomíná tvar matčina prsu, což je pro mě základ a dost důležité, když dcera nebyla nikdy kojená.

Indikátor teploty je velký pomocník

Pro mě byl velký pomocník indikátor teploty, který mi ukazoval, pokud je mlíčko horké (kontrolka se zbarvila z modré do bílé).

Bod navíc má výrobce NUK u mě i za to, že je lahvička NUK for Nature balena v papíru s certifikací FSC a šetří životní prostředí.

Žádné koliky ani ublinkávání

Sofinka je moc spokojená s lahvičkou NUK for Nature. Krásně jí opne rty a netrpí kolikou. Vždy sní vše, co v lahvičce má a neublinkává, což je pro mě hodně důležité.

Lahvička se krásně hodí i na čaj. My ji používáme na oboje, aby u všeho měla dcerka stejný dudlík, a opravdu nám moc vyhovuje.

Lahvičku NUK mohu doporučit

Maminky, které mají menší miminka, nekojí a chtějí co nejpřirozenější způsob podaní mléka, tak jim lahvičku NUK for Nature s kontrolou teploty moc doporučuji. U nás splnila vše, co jsme od lahvičky očekávali a má 10 bodů z 10. :-)

Maminka Irena

Sdílejte stránku

Lahvičku NUK dcera skvěle přijala, bod navíc má výrobce za udržitelný obal - diskuze

Zatím zde nejsou žádné příspěvky.

Poradna

Dobrý den,

17. 3. jsem sekcí porodila. Očisty probíhaly tak 4 týdny. 3. 5., po šestinedělí, jsem měla pohlavní styk bez ejakulace, kdy ale partner zavedl penis po orálním styku s ejakulací. Jiný pohlavní styk od porodu nebyl. 8. 5. jsem slabě asi 3 dny krvácela. Pokud by to byla menstruace, měla další přijít 5. 6., ale nepřišla. Podbřišek mě sice bolí, ráno jsem taková slabá, pobolívá mě hlava, ale nic. Plně kojím. S prvním dítětem jsem menstruaci taky dostala hned po šestinedělí za plného kojení. Po porodu mi chybělo železo, to teď začnu doplňovat. 1. 6. jsem byla na kontrole u gynekologa a na ultrazvuku mi sdělil, že děloha vypadá hezky zhojená. Mám trochu zpěněný výtok při odběru cytologie a měla jsem nasadit Gynimun. Těhotenství asi není reálné, že? Myslím, že by lékař viděl minimálně gestační váček? Test si dělat nechci, je to pro mě hrozně stresující. Proto jsem i byla u lékaře. Stále ale čekám, že menstruace přijde a nic.

Dobrý den, 

v rámci internetové poradny Vám těhotenství vyloučit či potvrdit opravdu nelze. Pravděpodobně z tohoto styku, co jste popsala, je šance otěhotnění nižší, ale není to nemožné. Doporučuji si udělat domácí těhotenský test z moči, pokud s tím máte problém, tak kontrolu u Vašeho gynekologa.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Zdravé těhotenství

Výživa, recepty a cvičení
Unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky věnující se současně zdravé výživě, zdravému vaření krok za krokem a zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu. O tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdraví Vašeho miminka! Zkuste to!
cena pouze u nás: 199 Kč
Zdravé těhotenství