Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování GS Mamavit 2 po porodu

Maminka Veronika: Kapsle nemá žádnou pachuť ani není cítit po rybě 

Krásný den milé maminky,

GS Mamavit 2 si ke mně našel cestu přesně ve chvíli, kdy byly mojí dceři 3 týdny. Vzhledem k tomu, že je to moje třetí děťátko, tak mám již zkušenost s tím, že moje tělo toto období samo bez doplňku stravy nezvládne. Celé období kojení je spojeno s velkou radostí a plnou náručí lásky, ale také s nevyspáním, únavou a vyčerpáním. Vyzkoušela jsem proto již několik různých doplňků stravy vyvinuté speciálně pro toto období, ale také jsem užívala třeba jednosložkové doplňky stravy. Jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost otestovat GS Mamavit 2 pro kojící maminky a mohla jsem tak vyzkoušet jeho blahodárné působení na moje tělo po porodu, na kojení a na miminko, které získává většinu důležitých látek právě z mateřského mléka. 

Balení GS Mamavit 2 obsahuje 30 tablet a 30 kapslí na 1 měsíc

GS Mamavit 2 obsahuje 30 tablet a 30 kapslí, které najdete jednotlivě balené v platíčkách v růžové krabičce se zlatým pruhem. Tato zásoba je přesně na měsíc. 

V příbalovém letáku je pak velmi podrobně vysvětleno, proč tento doplněk stravy užívat, i proč jsou v tomto období také důležité omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Inzerce

Co mě v příbalovém letáku opravdu velmi zaujalo, jsou podrobně rozepsané jednotlivé složky, jejich váha, referenční výživová hodnota a hlavně účinek.

GS Mamavit 2 obsahuje také železo, hořčík a minerály, které mi chyběly již během těhotenství

GS Mamavit 2 obsahuje celkem 23 vitamínů a minerálů a vysokou dávku omega-3 nenasycených mastných kyselin. Na jeho vývoji se podíleli odborníci z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí, což mě příjemně překvapilo. Jsou to odborníci, kteří se nezabývají jen teorií, ale reálně s ženami, pro které je tento doplněk stravy určen, denně pracují. GS Mamavit 2 obsahuje například železo a hořčík, minerály, které mi chyběly již během těhotenství. Tablety jsou bez cukru, umělých barviv i konzervačních látek, což je pro mě velké plus. Neobsahují ani lepek ani laktózu, takže je mohou užívat i alergici. 

Inzerce

GS Mamavit je dostupný ve 2 variantách a je tak skvěle přizpůsoben každému období

Doplněk stravy GS Mamavit je dostupný ve dvou variantách. GS Mamavit 1 je určen pro období plánování těhotenství a 1. trimestr. GS Mamavit 2 je pro maminky ve 2. a 3. trimestru a pro období kojení. Vzhledem k rozdílným potřebám v každém z těchto období je skvělé, že je GS Mamavit přizpůsoben tak, aby co nejlépe doplňoval chybějící minerály, vitamíny i omega-3 nenasycené mastné kyseliny v každém z těchto období.

Kapsle nemá žádnou pachuť ani není cítit po rybě 

Denně se užívá jedna kapsle a jedna tableta. Nejlepší je brát je po jídle nebo s jídlem a zapít dostatečným množstvím tekutin. Já jsem je brala vždy po snídani a zapíjela čistou vodou, jak je doporučeno v příbalovém letáku. Pokud bych náhodou zapomněla, mám ještě celý den na to, abych si vzpomněla a GS Mamavit užila. Tableta je trošku větší, ale polykala jsem ji bez obtíží v celku. V příbalovém letáku je uvedeno, že je možné ji pro snadnější polknutí přepůlit. Velmi příjemně mě překvapilo, že kapsle nemá žádnou pachuť ani není cítit po rybě. 

Inzerce

GS Mamavit 2 rozhodně doporučuji všem maminkám

Je znát, že si výrobce dal na jeho vývoji opravdu záležet a přizpůsobil ho tak potřebám maminek v 2. a 3. trimestru i kojících maminek.

Veronika

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Maminka Veronika testuje GS Mamavit 2 po porodu - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×