Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování GS Mamavit 2 v 2. trimestru

Maminka Eliška: GS Mamavit mě provází celým těhotenstvím a ráda jej budu užívat i po porodu

Milí čtenáři,

jmenuji se Eliška a s testováním těhotenských vitaminů GS Mamavit 2 jsem začala ve druhém trimestru mého druhého těhotenství. Během předchozího těhotenství jsem užívala zcela jiné vitaminové doplňky, které se, vzhledem k tomu, že stále pobírám pouze rodičovský příspěvek, pro mě nyní staly finančně méně dostupné. 

GS Mamavit je složením jedním z nejbohatších na trhu s těhotenskými vitaminy

Od počátku druhého těhotenství jsem proto hledala finančně dostupnější doplňky stravy, které by svým složením, pokud možno, plně nahradily jejich dražší alternativy. Doplněk stravy GS Mamavit 1 jsem z výše uvedených důvodů začala užívat již v prvním trimestu těhotenství. Jeho složení je jedním z nejbohatších na trhu s těhotenskými vitaminy a značka i balení jsou mi již dobře známé z předchozích let, což ve mě rovněž při výběru vzbuzovalo důvěru. S doplňkem stravy GS Mamavit 1 jsem byla spokojena.

GS Mamavit je na trhu unikátní, kromě vitaminů a minerálů obsahuje i vysoké dávky omega-3 nenasycených mastných kyselin

Možnost otestovat také pokračující doplněk stravy GS Mamavit 2 i v dalším trimestru těhotenství mě proto velice potěšila. Po přečtení přehledně zpracovaného příbalového letáku jsem dospěla k závěru, že i tento pokračující doplněk stravy značky GS je na trhu unikátní. Jeho složení obsahuje 23 druhů vitaminů a minerálů a vysoké dávky omega-3 nenasycených mastných kyselin (DHA a EPA), které přispívají nejen ke správnému růstu a vývoji miminka jak během těhotenství, tak i po porodu při kojení, ale také pomáhají maminkám ke zlepšení jejich imunity a zmírnění únavy. Navíc tablety GS Mamavit neobsahují barviva, konzervační látky ani cukr, lepek či laktózu. To ocení nejen budoucí maminky, které dbají na to, aby nepříjmaly navíc zbytečné chemikálie, ale také maminky s různými potravinovými alergiemi a specifiky, kterých dnes skokově přibývá. 

Inzerce

Ráda ocením, když mohu podpořit český trh a především českou medicínskou a vědeckou sféru

Kromě výše zmíněného je pro mě rovněž působivé, že se na vývoji doplňku stravy GS Mamavit podílelo renomované české zdravotnické pracoviště – Ústav pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí. Vždy totiž ocením, když mohu podpořit český trh a předevsím českou medicínskou a vědeckou sféru.

Inzerce

Výrobci kladou důraz na vyvážený příjem vitaminů a minerálů během různých období vývoje miminka

Co se týče užívání, doplněk stravy GS Mamavit se rozlišuje svou formou i složením, v případě užívání při plánování a v prvním trimestru těhotenství nebo ve 2. a 3. trimestru těhotenství a během kojení. Výrobci tedy evidentně kladou důraz na vyvážený příjem vitaminů a minerálů během různých období vývoje miminka, což je dle mého názoru velice důležité. 

Kapsle se polykají velice jednoduše, s tabletami to pro mě bylo trochu horší

Inzerce

V případě GS Mamavit 2 by měly budoucí maminky ve 2. a 3. trimestru těhotenství nebo kojící maminky užívat jednu tabletu a jednu kapsli denně, ideálně s jídlem nebo po jídle. Z mých zkušenností se kapsle polykají velice jednoduše, s tabletami to pro mě bylo trochu horší. Obvykle tedy nemám s polykáním léků problém, ale spolknout celou, poměrně velkou tabletku tohoto konkrétního doplňku stravy je trochu nepříjemné. Sám výrobce ovšem v přiložené příbalové informaci doporučuje tabletu pro komfortnější užívání přepůlit, což její spolknutí usnadňuje. 

Pestrost složení přípravku je skutečně působivá

Pestrost složení přípravku je skutečně působivá a vzbuzuje důvěru v to, že bude miminko zásobené vším potřebným pro jeho správný vývoj, přičemž není zapomenuto ani na křehký organismus mnohdy vyčerpaných maminek.

Závěrem bych napsala, že jsem velice ráda za možnost testování přípravku GS Mamavit. Užívala jsem jej již předtím a ráda jej budu užívat i nadále až do konce těhotenství a během kojení. 

Eliška

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Maminka Eliška testuje GS Mamavit 2 v 2. trimestru - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×