Inzerce
Inzerce
Inzerce

Testování GS Mamavit 1 pro plánování těhotenství

Maminka Ludmila: GS Mamavit 1 obsahuje nálož 23 nejdůležitějších vitamínů a minerálů

Ahoj,

mé první těhotenství proběhlo bez problémů, a tak jsem doufala, že podobný děj můžu očekávat i u plánovaného druhého těhotenství. Začalo to krásně. Na Štědrý den (hezká symbolika, říkali jsme si) se nám skutečně zadařilo a já otěhotněla. Ještě dříve, než jsme tuto šťastnou novinku chtěli oznámit rodině, ale přišla rána. Těhotenství se nakonec ukázalo jako mimoděložní a já skončila s velkými bolestmi za 5 minut dvanáct v nemocnici. Nesli jsme to všichni těžce a chvilku trvalo, než jsem se z toho psychicky i fyzicky dostala. Teď už je ale vše v pořádku a snažíme se o miminko znovu. 

GS Mamavit 1 jsem se rozhodla užívat, abych případné těhotenství podpořila na maximum

Abych hladký průběh těhotenství podpořila na maximum, rozhodla jsem se užívat GS Mamavit už teď, v době plánování, kdy ještě těhotná nejsem, ale ráda bych brzy byla. 

Ekonomické a ekologické balení na 3 měsíce

Potěšilo mě, že balení obsahuje tablety rovnou na 3 měsíce užívání a ne jen platíčko na pár dní. Je to ekonomické i ekologické a 3 měsíce se nemusíte o nic starat. Balení je praktické. 

Inzerce

GS Mamavit 1 obsahuje nálož 23 nejdůležitějších vitamínů a minerálů

Ve složení výrobku najdete opravdu všechno (a ještě i mnohem víc), co žena plánující těhotenství potřebuje. Je to neskutečná nálož 23 nejdůležitějších vitamínů a minerálů v množství, které je nejvhodnější pro dané období. U prvního těhotenství jsem užívala asi 8 různých tablet denně, kde byly všechny prvky zvlášť a připadala jsem si jako moje babička, která podobný koktejl pilulek musí zobat denně už několik let. Varianta všeho potřebného v jedné jediné tabletě je tedy skvělá. 

Tablety jsou bez lepku, cukru i laktózy

Stejně tak informace, že tablety jsou bez lepku, cukru i laktózy. Tabletky jsou poměrně velké a nemají zrovna příjemnou chuť, ale polykají se mi celkem snadno. Užívala jsem je každý den hned po snídani. 

Inzerce

Po pár týdnech jsem se cítila lépe a měla více energie

Žádné vedlejší účinky jsem nezaznamenala. Naopak už po pár týdnech jsem se cítila lépe, než normálně, měla jsem více energie, nejspíš především díky obsaženému hořčíku. 

Inzerce

Organismus je pro početí maximálně připraven

Otěhotnět se mi po dobu testování sice zatím nepovedlo, ale alespoň mám dobrý pocit, že organismus je pro početí maximálně připraven a nic jsem nezanedbala. 

Po prvním trimestru plánuji přejít na GS Mamavit 2

Až se mi otěhotnět podaří, určitě po prvním trimestru zakoupím pokračující GS Mamavit 2, který bude pro dané období ještě vhodnější. Oceňuji, že výrobce myslí i na tyto jiné potřeby v pokročilejších měsících těhotenství. 

Vyvinuto ve spolupráci s oborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí 

Též se mi líbí, že při vývinu tablet výrobce spolupracoval s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí. Budí to ve mně větší důvěru ke kvalitě výrobku.

Maminka Ludmila

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Maminka Ludmila testuje GS Mamavit 1 při plánování těhotenství - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×