Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Zuzana testuje nosítko Ergobaby Adapt - TRUNKS UP

Hodnocení po 1 měsíci testování

Zdravím všechny maminky,

před pár týdny jsem se zapojila do výzvy, kde mělo být vybraných 10 maminek na testování ergonomického nosítka Ergobaby Adapt a v den, kdy jsem zapomněla, že jsem se do výzvy přihlásila, tak mi došel e-mail, že jsem byla vybrána.  

O nosítku jsem uvažovala již v těhotenství

Měla jsem nesmírnou radost a nemohla se dočkat balíčku. O nosítku jsem přemýšlela, ještě když jsem byla těhotná, ale pak přišel porod o 2 týdny dříve a velké problémy s dětskou žloutenkou a tak šel nákup nosítka stranou. Najednou má Anetka 7. měsíců a říkala jsem si, co bude na nosítko říkat, zda v něm bude chtít vůbec být. 

Inzerce

Anetce se nosítko Ergobaby hned zalíbilo

Když přišel balíček, tak jsme ho s Anetkou s nedočkavostí otevíraly a nosítko hned vytáhly a musely ho vyzkoušet. Ani jsem moc neřešila správné nastavení a celá nadšená jsem musela hned nosítko vyzkoušet a Anetce se nosítko zalíbilo.

Výhodou je barevně vyznačené nastavení dle váhy a výšky dítěte

Nosítko má obrovskou výhodu, že má barevně vyznačené nastavení dle váhy a výšky dítěte. V návodu naleznete na jakou výšku a váhu si máte nosítko nastavit.

Inzerce

Jediný problém, který jsem měla, tak se zapínáním zadní přezky na lopatkách, rozepínání nebylo tak zlé, ale zapínání bylo vždy horší, ale poradila jsem si tak, že jsem přezku uvolnila co nejvíce, pak si Anet přitáhla výš, zapla a přezku utáhla.

Design nosítka je celkově pěkný

Design nosítka je celkově pěkný, akorát přítel nemá rád šedou, tak říkal, že pro holčičky by byla lepší nějaká růžová. Trošku mi vadí, že popruhy přes záda jsou hodně tlusté a takové naducané. Chápu, že jsou takové z toho důvodu, aby se nezařezávaly, ale nevím, jak by to vyhovovalo nějaké útlejší a hubenější mamince.

Inzerce

V nosítku Ergobaby společně vysáváme, vaříme i umýváme nádobí

Nosítko je pro mě úžasně praktické, vynášíme s ním odpadky, doma vysávám a vytírám a Anetku mám stále u sebe a jí se pohled z vrchu líbí. Dokonce spolu v nosítku i vaříme, umýváme nádobí apod. Jen jsem si musela trošku zvykat, že musím více natáhnout ruce.

Nosítko Ergobaby je jednoduché a praktické

Bezpečnost nosítka mi přijde úžasná, je to všechno tak jednoduché a praktické, že jsem ani jednou neměla strach, že bych Anetku upustila nebo že by spadla.

Inzerce

Rady ke správnému nasazení nosítka mi dala kamarádka

Celkově jsem s nosítkem velmi spokojená, je úžasné, beru si ho na nákupy, návštěvy, doma na uklízení, a když byla Anet nachlazená a umrčená, tak byla u mě a krásně spinkala a odpočinula si. První den jsem měla strach, zda mám Anetku v nosítku dobře, přeci jen jsme to nikdy předtím nezkoušely a tak jsem poprosila o radu kamarádku, která má bohaté zkušenosti s nosítky i šátky a poradila mi, že mám dát bederní pás výše a popruhy přes ramena povolit a najednou to bylo snadné, Anetka byla krásně uvelebená a spokojená. . 

A jaká je největší výhoda nosítka? 

No přeci, že už ho mám správně nastavené a teď když někam jdeme, tak jen nasadím, usadím Anetku, zapnu a jdeme. Toto nosítko je výbornou variantou pro maminky, jako jsem já, které se bojí uvazování miminka do šátku. 

Celkově jsem moc spokojená a vděčná za tuto příležitost, protože jsem se bála, že začít nosit v 7. měsících je prostě už pozdě, ale zjistila jsem, že není.

Nosítko Ergobaby máme nyní připravené vždy po ruce

 A tak máme připravené nosítko vždy po ruce, beru si jej na nákupy, na návštěvy a všude tam, kde si myslím, že jej použijeme. Maminky, nebojte se nosit, je to úžasný pocit mít děťátko u sebe a nebojte se začít jako já i v pozdějším věku dítěte!

Maminka Zuzana

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Zuzana testuje nosítko Ergobaby Adapt - TRUNKS UP - diskuze

Poradna

Dobrý den, jsem asi čtvrt roku po laparoskopické sterilizaci a nabírám na váze a mám zvláštní chutě. Nebyla jsem "podvázána ale bylo mi řečeno že to upalují". Zajímalo by mě zda-li je možné otěhotnět či nikoliv. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, otěhotnění při sterilizaci je velmi vzácné, ne však nemožné. Může se jednat např. o mimoděložní těhotenství. Pokud by příznaky pokračovaly, nebo by se objevily bolesti břicha, špinění či jiné potíže, vyhledejte Vašeho gynekologa.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 25.01.2021, 14:04
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce