Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lucie s Benjaminem testuje pleny Bella Happy

Seznámení s produkty Bella Happy

Ahoj holky! 

Tak jsme obdrželi taktéž s Benjaminkem plenky Bella Happy a ráda bych se s vámi podělila o naší první recenzi po týdnu užívání.

S plenkami Bella Happy jsme byli vždy spokojeni a nyní otestujeme 2 velikosti zaráz

Musím říct, že jsem ráda, že zrovna tuto značku. Již jsme je měli a byli vždy  spokojeni. Dostali jsme velikost Bella Happy MINI č. 2 a Bella Happy MIDI č. 3. Syn má přes 6 kg ve 3. měsících, tak jsme tak na pomezí těchto velikostí. Přijdou mi celkem podobně velké, ale lépe se cítíme už ve velikosti 3. 

Indikátor vlhkosti

U velikosti MINI č. 2. oceňuji proužek jako indikátor vlhkosti, který mi poradí, kdy plenu vyměnit. I když je plena plná, malý je stále v suchu a nikde nic neprotéká. Dřívější pleny mi přišly obyčejné, ale nyní jsou daleko lepší. 

Aktivace plen Bella Happy

Než plenku použijeme, tak ji nejdříve pořádně roztáhneme. Absorpce i navlékání jde pak lépe.

Ubrousky a podložky Bella Happy

Také nám přišly ubrousky stejné značky a přebalovací podložky. U ubrousků Bella Happy oceňuji příjemnou, nechemickou vůni, jak znám u ostatních levnějších produktů jiných značek. Žádná alergická reakce proto ani nenastala a ubrousky snášíme dobře. Přebalovací podložky Bella Happy jsme měli v porodnici, byla jsem s nimi spokojená, ale jinak nejsem jejich zastáncem, pokud nejdu někam na neznámé místo.

Součástí balíčku byla také velká taška, která se dá využít i na dovolenou na pláž. Je v designu lila barvy s obrázkem slona a je moc hezká a prostorná. Třeba ji využijeme v létě, pokud pojedeme k moři. :-)

Srovnání s Pampers

Kdybych měla srovnat tuto značku s Pampers, tak jednoznačně vyhrávají Bella Happy. Pampers jsou zbytečně drahé a nejsou dobré. Plenky Bella Happy jsou celkem tenké a absorpce je super. Nikdy se nám nestalo, že by plenka protekla apod. Proto tuto značku moc ráda doporučím, už kvůli kvalitě a poměru ceny.

Lucka 

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

tak tu máme konec oblíbeného testování. Celkem jsme testovali čtyři balíky plen Bella Happy MINI a MIDI. Velikostně jsou podobně velké, jen design je jiný. Velikost MINI obsahuje oproti MIDI ještě indikační proužek.

Díky plenám Bella Happy je syn stále v suchu

Pleny Bella Happy mají velice dobrou absorpci a jsou pružné. I když je malý hodně počůraný, tak je v suchu a nebrečí. Oceňuji také velice hezký fialový design. Při nízké ceně je v balení hodně kusů - 78 ks. Syn v plenách vydrží celou noc bez přebalení a zatím se nám žádná nehoda nestala. Zadeček se mu neopruzuje, je vidět, že plenka zpátky žádnou vlhkost nepustí a tak nemá syn důvod být nespokojený. 

Výhody plen Bella Happy

S plenami Bella Happy se mi manipuluje perfektně a dobře se zapínají. Navíc oceňuji, že pleny nejsou parfémované a bělené. Dalším plusem je, že v případě větších kalamit, není nic cítit.

Vlhčené ubrousky Bella happy mají příjemnou vůni a jsou hypoalergenní 

Dále jsme měli možnost otestovat vlhčené ubrousky Bella Happy. Mají příjemnou vůni a děti po nich nemají žádnou alergii. Také jsou příjemné tak akorát na omak. Jsou také vhodné pro citlivou pokožku. 

U přebalovacích podložek Bella Happy vám tekutina neproteče

Co se týká přebalovacích podložek Bella Happy, zkusili jsme je, ale moc je nevyužíváme. To je ovšem dáno naším přístupem k péči, vystačíme si s dekou, ručníkem nebo jinou podložkou. Bereme je spíš jen na cesty a v těchto případech si nemáme na co stěžovat. Tekutina neprotéká a dítě leží na suchém a měkkém. 

Produkty Bella Happy jsme si doma velmi oblíbili

Máme nyní druhé miminko a na oba syny používáme jen tyto produkty Bella Happy. Velmi jsme si je doma oblíbili, a proto už jiné pleny nechceme. Jak jsem psala v prvním deníčku, na Pampers jsme dávno zapomněli!

Děkujeme moc za ušetření korunek za plenky a možnost vyzkoušení ubrousků. Dárkovou tašku k pláži nyní využívá syn pro uskladnění hraček.

Přejeme hezké léto vám všem a za nás jedině Bella Happy! 

Maminka Lucka 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Lucie s Benjaminem testuje pleny Bella Happy - diskuze

Poradna

Dcera se začala počůrávat

| Drob82 | 17.11.2019, 14:41

Dobrý den. Dcera bude mít v únoru 3 roky. Od května je bez plenek, čůrat na nočník se naučila ani ne za týden, kakat asi za dva týdny. Po dvou měsících již ani nechtěla plínky na noc a zvládala to jen s pár nehodami. Protože od jejích 3 let půjdu zpět do práce, začala jsem ji dávat od září do dětské skupiny na 2 dny v týdnu, aby si zvykla a od února tam bude každý den. Mysleli jsme si, že to zvládne, je celkem společenská, není dítě, které kde posadíte, tam ho za 2 hodiny najdete. Od dvou let hezky mluví, je bystrá, rozumově se vyrovná starším dětem. Každé ráno, kdy ji předávám učitelce, pláče, ale pak je v pohodě. Problém je, že se ve školce počůrává. Dřív to nebylo tak časté, poslední čtyři dny však každý den (prý nechce čůrat i když se jí učitelky ptají, když jdou hromadně, ona nechce). O školce se doma nechce bavit. Nyní se začala počůrávat i doma. Když se jí ptám, jestli chce na záchod, řekne že ne, a přitom má kalhotky vlhké (učůrne a zbytek drží, pak se vyčůrá normálně). Myslíte si, že je to způsobené "jen" školkou nebo zde může být i jiný problém? Trestá mě za to, že musí chodit do školky? Když se učila v květnu být bez plenek spolupracovala, teď mám pocit, že je jí to jedno, nebo to dělá naschvál. Nechci něco zanedbat. Děkuji.

Dobrý den, na základě vašeho popisu to vypadá, že potíže dcery s pomočováním skutečně mohou souviset s jejím nástupem do kolektivního zařízení (dětské skupiny). Pokud tedy nedošlo k nějakým dalším změnám např. v rodině či jinde. Dcera vás netrestá, ale reaguje na nějakou pro ni zátěžovou situaci, se kterou si zatím nedovede jinak poradit, také to nedělá naschvál. Doporučila bych vám obrátit se dětského klinického psychologa, který by vám mohl doporučit jak s dcerou pracovat a poskytnout případně delší podpůrné vedení. Zatím můžete zkusit eliminovat možné stresové faktory (neučit dívku více nových věcí a dovedností najednou, vytvořit klidné a stabilní prostředí), můžete si s ní zkusit povídat co hezkého ve školce prožila (zeptejte se učitelek co děti dělaly, když dcera o tom mluvit nechce). Na případné negativní zkušenosti nebo zážitky se nezaměřujte, z dcery se nesnažte "vytáhnout" co jí vadí nebo se jí nelíbí, nemusí to být vůbec zatím schopna verbalizovat (i když dobře mluví, nemusí to být vědomé), navíc otázky na negativní zážitky je mohou u dítěte upevňovat. Je také možné, že by dceři pomohla naopak pravidelná časově kratší docházka (např. každodenní, dopolední). Zkuste se o dalším postupu poradit s klinickým psychologem. S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 18.11.2019, 09:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce