Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lucie s Benjaminem testuje pleny Bella Happy

Seznámení s produkty Bella Happy

Ahoj holky! 

Tak jsme obdrželi taktéž s Benjaminkem plenky Bella Happy a ráda bych se s vámi podělila o naší první recenzi po týdnu užívání.

Inzerce

S plenkami Bella Happy jsme byli vždy spokojeni a nyní otestujeme 2 velikosti zaráz

Musím říct, že jsem ráda, že zrovna tuto značku. Již jsme je měli a byli vždy  spokojeni. Dostali jsme velikost Bella Happy MINI č. 2 a Bella Happy MIDI č. 3. Syn má přes 6 kg ve 3. měsících, tak jsme tak na pomezí těchto velikostí. Přijdou mi celkem podobně velké, ale lépe se cítíme už ve velikosti 3. 

Indikátor vlhkosti

U velikosti MINI č. 2. oceňuji proužek jako indikátor vlhkosti, který mi poradí, kdy plenu vyměnit. I když je plena plná, malý je stále v suchu a nikde nic neprotéká. Dřívější pleny mi přišly obyčejné, ale nyní jsou daleko lepší. 

Aktivace plen Bella Happy

Než plenku použijeme, tak ji nejdříve pořádně roztáhneme. Absorpce i navlékání jde pak lépe.

Ubrousky a podložky Bella Happy

Také nám přišly ubrousky stejné značky a přebalovací podložky. U ubrousků Bella Happy oceňuji příjemnou, nechemickou vůni, jak znám u ostatních levnějších produktů jiných značek. Žádná alergická reakce proto ani nenastala a ubrousky snášíme dobře. Přebalovací podložky Bella Happy jsme měli v porodnici, byla jsem s nimi spokojená, ale jinak nejsem jejich zastáncem, pokud nejdu někam na neznámé místo.

Inzerce

Součástí balíčku byla také velká taška, která se dá využít i na dovolenou na pláž. Je v designu lila barvy s obrázkem slona a je moc hezká a prostorná. Třeba ji využijeme v létě, pokud pojedeme k moři. :-)

Srovnání s Pampers

Kdybych měla srovnat tuto značku s Pampers, tak jednoznačně vyhrávají Bella Happy. Pampers jsou zbytečně drahé a nejsou dobré. Plenky Bella Happy jsou celkem tenké a absorpce je super. Nikdy se nám nestalo, že by plenka protekla apod. Proto tuto značku moc ráda doporučím, už kvůli kvalitě a poměru ceny.

Inzerce

Lucka 

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

tak tu máme konec oblíbeného testování. Celkem jsme testovali čtyři balíky plen Bella Happy MINI a MIDI. Velikostně jsou podobně velké, jen design je jiný. Velikost MINI obsahuje oproti MIDI ještě indikační proužek.

Díky plenám Bella Happy je syn stále v suchu

Pleny Bella Happy mají velice dobrou absorpci a jsou pružné. I když je malý hodně počůraný, tak je v suchu a nebrečí. Oceňuji také velice hezký fialový design. Při nízké ceně je v balení hodně kusů - 78 ks. Syn v plenách vydrží celou noc bez přebalení a zatím se nám žádná nehoda nestala. Zadeček se mu neopruzuje, je vidět, že plenka zpátky žádnou vlhkost nepustí a tak nemá syn důvod být nespokojený. 

Výhody plen Bella Happy

S plenami Bella Happy se mi manipuluje perfektně a dobře se zapínají. Navíc oceňuji, že pleny nejsou parfémované a bělené. Dalším plusem je, že v případě větších kalamit, není nic cítit.

Vlhčené ubrousky Bella happy mají příjemnou vůni a jsou hypoalergenní 

Dále jsme měli možnost otestovat vlhčené ubrousky Bella Happy. Mají příjemnou vůni a děti po nich nemají žádnou alergii. Také jsou příjemné tak akorát na omak. Jsou také vhodné pro citlivou pokožku. 

U přebalovacích podložek Bella Happy vám tekutina neproteče

Co se týká přebalovacích podložek Bella Happy, zkusili jsme je, ale moc je nevyužíváme. To je ovšem dáno naším přístupem k péči, vystačíme si s dekou, ručníkem nebo jinou podložkou. Bereme je spíš jen na cesty a v těchto případech si nemáme na co stěžovat. Tekutina neprotéká a dítě leží na suchém a měkkém. 

Produkty Bella Happy jsme si doma velmi oblíbili

Máme nyní druhé miminko a na oba syny používáme jen tyto produkty Bella Happy. Velmi jsme si je doma oblíbili, a proto už jiné pleny nechceme. Jak jsem psala v prvním deníčku, na Pampers jsme dávno zapomněli!

Děkujeme moc za ušetření korunek za plenky a možnost vyzkoušení ubrousků. Dárkovou tašku k pláži nyní využívá syn pro uskladnění hraček.

Přejeme hezké léto vám všem a za nás jedině Bella Happy! 

Maminka Lucka 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Lucie s Benjaminem testuje pleny Bella Happy - diskuze

Poradna

RP pro studenty

| Kristýna98 | 08.07.2020, 11:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na RP u studentů. Tento rok jsem měla dodělat střední školu, ale z důvodu těhotenství musím dodělat praktické zkoušky až po porodu (září), rodíme v srpnu. Můžete mi prosím poradit jestli budu mít nárok na RP a kdy si o něj budu moct zažádat?
S přítelem žijeme v jedné domácnosti, pracuje již několik let, ale já jako student mám za sebou jenom letní brigády a nejsme si jistí jestli máme vůbec na nějaký příspěvek nárok. Děkuji za případnou odpověď, hezký den.

Dobrý den, nárok na rodičovský příspěvek mají i studenti, není potřeba splnit žádnou odpracovanou dobu. Rodičovský příspěvek je na jedno dítě v celkové výši 300 tis. Kč. Tuto částku si můžete rozložit maximálně do 4 let věku dítěte. Můžete si zvolit měsíční výši příspěvku až do částky 10 tis. Kč. Vyšší měsíční částku než 10 tis. Kč můžete zvolit, pokud doložíte dostatečný denní vyměřovací základ otce dítěte potvrzený od OSSZ. Žádost o rodičovský příspěvek se podává na odboru státní sociální podpory úřadu práce po narození dítěte, k žádosti je potřeba doložit jeho rodný list.
 
Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 08.07.2020, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce