Inzerce
Inzerce
Inzerce

Lucie s Benjaminem testuje pleny Bella Happy

Seznámení s produkty Bella Happy

Ahoj holky! 

Tak jsme obdrželi taktéž s Benjaminkem plenky Bella Happy a ráda bych se s vámi podělila o naší první recenzi po týdnu užívání.

Inzerce

S plenkami Bella Happy jsme byli vždy spokojeni a nyní otestujeme 2 velikosti zaráz

Musím říct, že jsem ráda, že zrovna tuto značku. Již jsme je měli a byli vždy  spokojeni. Dostali jsme velikost Bella Happy MINI č. 2 a Bella Happy MIDI č. 3. Syn má přes 6 kg ve 3. měsících, tak jsme tak na pomezí těchto velikostí. Přijdou mi celkem podobně velké, ale lépe se cítíme už ve velikosti 3. 

Indikátor vlhkosti

U velikosti MINI č. 2. oceňuji proužek jako indikátor vlhkosti, který mi poradí, kdy plenu vyměnit. I když je plena plná, malý je stále v suchu a nikde nic neprotéká. Dřívější pleny mi přišly obyčejné, ale nyní jsou daleko lepší. 

Aktivace plen Bella Happy

Než plenku použijeme, tak ji nejdříve pořádně roztáhneme. Absorpce i navlékání jde pak lépe.

Ubrousky a podložky Bella Happy

Také nám přišly ubrousky stejné značky a přebalovací podložky. U ubrousků Bella Happy oceňuji příjemnou, nechemickou vůni, jak znám u ostatních levnějších produktů jiných značek. Žádná alergická reakce proto ani nenastala a ubrousky snášíme dobře. Přebalovací podložky Bella Happy jsme měli v porodnici, byla jsem s nimi spokojená, ale jinak nejsem jejich zastáncem, pokud nejdu někam na neznámé místo.

Inzerce

Součástí balíčku byla také velká taška, která se dá využít i na dovolenou na pláž. Je v designu lila barvy s obrázkem slona a je moc hezká a prostorná. Třeba ji využijeme v létě, pokud pojedeme k moři. :-)

Srovnání s Pampers

Kdybych měla srovnat tuto značku s Pampers, tak jednoznačně vyhrávají Bella Happy. Pampers jsou zbytečně drahé a nejsou dobré. Plenky Bella Happy jsou celkem tenké a absorpce je super. Nikdy se nám nestalo, že by plenka protekla apod. Proto tuto značku moc ráda doporučím, už kvůli kvalitě a poměru ceny.

Inzerce

Lucka 

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

tak tu máme konec oblíbeného testování. Celkem jsme testovali čtyři balíky plen Bella Happy MINI a MIDI. Velikostně jsou podobně velké, jen design je jiný. Velikost MINI obsahuje oproti MIDI ještě indikační proužek.

Díky plenám Bella Happy je syn stále v suchu

Pleny Bella Happy mají velice dobrou absorpci a jsou pružné. I když je malý hodně počůraný, tak je v suchu a nebrečí. Oceňuji také velice hezký fialový design. Při nízké ceně je v balení hodně kusů - 78 ks. Syn v plenách vydrží celou noc bez přebalení a zatím se nám žádná nehoda nestala. Zadeček se mu neopruzuje, je vidět, že plenka zpátky žádnou vlhkost nepustí a tak nemá syn důvod být nespokojený. 

Výhody plen Bella Happy

S plenami Bella Happy se mi manipuluje perfektně a dobře se zapínají. Navíc oceňuji, že pleny nejsou parfémované a bělené. Dalším plusem je, že v případě větších kalamit, není nic cítit.

Vlhčené ubrousky Bella happy mají příjemnou vůni a jsou hypoalergenní 

Dále jsme měli možnost otestovat vlhčené ubrousky Bella Happy. Mají příjemnou vůni a děti po nich nemají žádnou alergii. Také jsou příjemné tak akorát na omak. Jsou také vhodné pro citlivou pokožku. 

U přebalovacích podložek Bella Happy vám tekutina neproteče

Co se týká přebalovacích podložek Bella Happy, zkusili jsme je, ale moc je nevyužíváme. To je ovšem dáno naším přístupem k péči, vystačíme si s dekou, ručníkem nebo jinou podložkou. Bereme je spíš jen na cesty a v těchto případech si nemáme na co stěžovat. Tekutina neprotéká a dítě leží na suchém a měkkém. 

Produkty Bella Happy jsme si doma velmi oblíbili

Máme nyní druhé miminko a na oba syny používáme jen tyto produkty Bella Happy. Velmi jsme si je doma oblíbili, a proto už jiné pleny nechceme. Jak jsem psala v prvním deníčku, na Pampers jsme dávno zapomněli!

Děkujeme moc za ušetření korunek za plenky a možnost vyzkoušení ubrousků. Dárkovou tašku k pláži nyní využívá syn pro uskladnění hraček.

Přejeme hezké léto vám všem a za nás jedině Bella Happy! 

Maminka Lucka 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Lucie s Benjaminem testuje pleny Bella Happy - diskuze

Poradna

Nespavost

| Vendyska | 25.10.2020, 12:21

Dobrý den, mám doma 5tydenniho chlapečka. Od 4 týdne nechce přes den skoro vůbec spát. Když už usne vydrží spát max. 20 minut jinak skoro pořád brečí. A to hledám co mu může vadit. Večer už má kruhy pod očima a v noci spí pak třeba 6 hodin v kuse. Teď se nám i stává že se ze spaní pozvrací, protože nám dělá problém si pořádně odříhnout. Musím dávat UM. O MM jsem přišla v 3 týdnu. Prosím o radu co dělat, aby i přes den usnul a nezvracel.

Dobrý den, u takto malého miminka řešte situaci s ošetřujícím pediatrem. U vašeho chlapečka se může jednat o potíže s tolerancí podávaného mléka a je možné, že v této oblasti budou potřeba úpravy. Zvracení po jídle ve spaní by těmto potížím nasvědčovalo a je potřeba jej řešit. Ne vždy si miminko po kojení odříhne, není to však primární důvod ke zvracení. Situaci řešte co nejdříve, zvracení ve spánku je rizikové z hlediska zdraví dítěte (může hrozit vdechnutí zvratků). Zdravím Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 26.10.2020, 12:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce