Inzerce
Inzerce
Inzerce

Barbora s dvojčátky testuje pleny Bella Happy

Seznámení s produkty Bella Happy

Dobrý den, milé čtenářky, 

jsme tu zase! :-) Dostala se k nám nabídka otestovat produkty značky Bella Happy – plenky, ubrousky a podložky. S radostí jsme se tohoto testování ujali, protože už sami s plenkami této značky máme značné zkušenosti.

Plenky Bella Happy používáme již od narození

Kdo jste četli články ze série „Rodíme ONLINE“, víte, že mám dvojčátka. Mikulášek a Matyášek se narodili předčasně a to o cca 7 týdnů. Již v porodnici jsme dostávali právě plenky této značky.

Inzerce

Pro předčasně narozená dvojčátka nám seděly nejvíce pleny Bella Happy Before Newborn

Kluci totiž měli sotva dvě kila a plenek na takto malá miminka na trhu moc nenajdete. My jsme doma vyzkoušeli ještě několik značek, ale vždy jsme se vrátili k této značce. Bella Happy má plenky již od dvou kil, značené číslem 0 a ty nám nejlépe seděly. Padly dobře i menším miminkům, se kterými jsme se na neonatologii potkali.

Doufáme, že budeme v plenách z řady Bella Happy pokračovat

Doposud jsme tedy byli s plenkami spokojeni a teď doufáme, že budeme pokračovat, ale uvidíme. Každá velikost plen může být kvalitně jiná.

Inzerce

Co jsme všechno od Bella Happy obdrželi?

Přišel nám tedy obrovský balík, který obsahoval čtyři velká balení plen Bella Happy MIDI velikosti 3, přebalovací podložky Happy, vlhčené ubrousky Happy Sensitive a dárek – velkou nákupní tašku.

První zátěžový test při nočním testování

Ihned jsme šli tedy testovat a rovnou na noc. Jelikož kluci spí cca od 22 hodin do 6 hodin a celou noc se dost vrtí, je to opravdu zátěžový test. :-)

Inzerce

A dopadlo to na VÝBORNOU!!! Kluci se ráno probudili s úsměvem na tváři a pleny opravdu zvládly celou noc.

Inzerce

Zatím jen takto krátce, jelikož pleny netestujeme příliš dlouho. Budeme je testovat ještě měsíc,  a pak se s vámi podělíme o náš výsledek.

Přejeme krásný den

Barbora, Mikuláš a Matyáš

 

Hodnocení po měsíci testování

Ahoj čtenáři Babyonline, 

ozýváme s dalším a detailnějším testováním plen Bella Happy.

Na začátek musíme říci, že jsme jim dali opravdu hodně zabrat a pleny měly možnost dokázat, zda vydrží téměř vše.

Jaká byla výdrž plen Bella Happy?

Jedním velkým testem byla výdrž, jelikož kluci jsou schopní spinkat od 20:00 do 6:00. Nemohu říci, že pleny vydržely pokaždé, staly se nám dvě nehody, kdy plena protekla. Vždy se to stalo Mikuláškovi. Pravděpodobně to ale nebude ani tak tím, že by špatně sály nebo nebyly schopné vstřebat tolik tekutiny, ale protože Mikulášek v noci „válí sudy“ a tak se plínka posunula. To by ale nezvládla žádná plenka. 

Díky aktivaci plen Bella Happy nám již pleny neprotekly

Později se k nám ale dostal návod na aktivaci pleny. Plenu je dobré před použitím dobře roztáhnout do všech stran a ona pak lépe sedne. Doslova jako „prdel na hrnec“. A od té doby nám pleny už neprotekly.

Pleny Bella Happy obstály i při průjmu Matyáška

Kluci jim ale dali také zabrat i v opačném směru. Bohužel Matyáška postihly průjmy a tak plena dostala opravdu pěknou nálož hned několikrát. V tomto případě ale plena držela na 100%. Nikde nic neprotékalo. Gumičky u nožiček všechno pěkně zachytily a dokonce se nic nedostalo ani na záda. :-) V tomto testu tedy byly pleny absolutně perfektní.

Žádné opruzeniny ani začervenání

I při průjmu byl zadeček opravdu skvěle chráněný a kluci neměli žádné opruzeniny ani začervenání. Gumičky u nožiček držely vše, kde mělo být, ale zároveň kluky vůbec neškrtily.

Velikost Bella Happy MIDI nám sedí perfektně

Velikost MIDI č. 3 je pro kluky nyní (mají už 6 kilo) naprosto perfektní. Krásně jim sedí, nikde neškrtí a zároveň jsou ještě dostatečně velké, aby se přizpůsobily až kluci povyrostou.

Můj domácí test plen Bella Happy

Udělala jsem si i takový domácí test s 200 ml vody. Prvně jsem plenu polila 100 ml vody a zkoumala, jak rychle tekutinu nasaje a „uzamkne“ – po 30 sekundách byla plena ještě docela vlhká, ale po minutě to bylo o poznání lepší. Nebyla jsem si ovšem jistá, zda plena pohltí ještě dalších 100 ml, jelikož se mi zdála již dost nacucaná. Světe div se, ale pojala i toto další množství. Po půl minutě byla docela hodně mokrá, ale po minutě to bylo mnohem lepší. Po chvilce se zdála býti plena už jen malinko vlhká a pěkně nasáklá.

100 ml

po 30 s po minutě

Dalších 100 ml

po 30 s po minutě

Za nás tedy v testu pleny Bella Happy obstály!!!!

Vlhčené ubrousky Happy Sensitive jsou příjemné na dotek a vlhké tak akorát

Velké plus také patří přebalovacím podložkám a vlhčeným ubrouskům Sensitive. Ubrousky jsou příjemné na dotek a vlhké jsou tak akorát, ani moc ani málo.

Přebalovací podložky Happy jsou velké a používáme je ji jako ochranu matrace

Přebalovací podložky jsou zase skutečně hodně velké a to je super. Bereme je vždy s sebou a dokonce jsem je začala i používat jako ochranu matrace do naší postýlky, co máme v obývacím pokoji.

Produkty Bella Happy plní skvěle svoji funkci a budeme je kupovat i nadále

Závěrem bychom tedy rádi napsali, že s plenkami Bella Happy jsme byli naprosto spokojeni, jelikož skvěle plnily svoji funkci. Podložky a ubrousky jsou pak další super produkty této značky. Za nás jasné rozhodnutí, že je budeme kupovat i nadále.

Mějte se krásně a třeba zase někdy na viděnou!

Barbora a kluci

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Barbora s dvojčátky testuje pleny Bella Happy - diskuze

Poradna

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, u jakých nemocí není toto očkování doporučeno pro batole ve věku 2 let.

Děkuji za odpověď.


Dobrý den, kontraindikací jsou závažná neurologická onemocnění, konzultujte v očkovacím centru.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 19.01.2021, 16:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce