Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jitka s Ríšou testuje pleny Bella Happy

Seznámení s produkty Bella Happy

Zdravím čtenáře Babyonline!

Když nám s Ríšou dorazily na testování produkty Bella Happy, okamžitě jsme se samou nedočkavostí vrhli na rozbalování velké krabice, u čeho samozřejmě nesměla chybět ani naše kočičí krasavice Mia. :-)

Co balíček od Bella Happy obsahoval?

Po tom co do ní hupsla a pečlivě zkontrolovala její obsah, jsme vybalili 4 balíky plen Bella Happy Newborn po 78 ks a 10 ks podložek o rozměru 60 x 90 cm. Nechyběl ani Megapack 4 balení vlhčených ubrousků Happy Sensitive a jako dárek obrovská roztomilá taška se sloníkem z nepromokavého materiálu.

Inzerce

Jsem ráda, že mohu pleny Bella Happy vyzkoušet na „vlastní kůži“

Plenky Bella Happy jsem již měla možnost během prvních pár týdnů po porodu vyzkoušet, protože jsem je dostala jako dárek od sponzorů za účast v letošním Rodíme ONLINE.

Přiznám se, že tento balíček jsem si po rozbalení a prvním ozkoušení chtěla pošetřit jako ty „lepší” plenky a používala doteď jen ty obyčejné, které jsem již měla koupené nebo jsem dostala. A tak jsem nadšená, že je nyní můžeme s radostí používat celý měsíc a společně s dalšími výrobky Bella Happy na „vlastní kůži” pocítit jejich výhody. 

Inzerce

Používáme pleny Bella Happy Newborn pro novorozence 2-5 kg

Co se týká zvolené velikosti, myslím, že je pro Ríšu akorát, možná jen tak tak. :-)

Váží teď něco málo přes 4 kg, takže rozmezí 2-5 kg mu sedne pěkně na zadeček a nikde neodstává ani neškrtí - teda zatím. Uvidíme za pár týdnů s jeho rychlostí růstu. 

Inzerce

Jako první věc jsem ocenila indikátor vlhkosti

První věc, kterou jsem na nich ocenila je proužek - indikátor vlhkosti, který se v okamžiku naplnění plínky zbarví ze žlutého na modrý, což je při frekvenci přebalování občas informace, která mi určitě ušetří nějaký ten čas a to hlavně v noci. 

Plenka Bella Happy pohltí i řidší stolici a tím pádem eliminuje opruzení zadečku

Další výhoda, která mně hned na začátku velmi nadchla je, že tato plínka pohltí i řídkou stolici a tak nemá Ríša tolik vlhký zadeček ani ve chvíli, kdy se třeba kvůli delšímu spánku nepřebalí. Díky tomu je také následná opruzenina minimální a to je velmi potěšující pro obě strany. :-)

Inzerce

Přebalovací podložku Happy využívám na noční kojení

První přebalovací podložky jsem nepoužila na přebalení, ale hodily se mi zrovna na postel jako ochrana před vytékajícím mlékem a tak jsem během noci nemusela kojit v mokrém prostěradle a po probuzení jsem jen tu promočenou přehodila za čistou. Má velmi příjemný měkký materiál a ani moc „nešustí”. 

Vlhčené ubrousky Happy Sensitive jsou vhodné na citlivou kojeneckou pokožku

Vlhčené ubrousky Sensitive jsou bez parfemace a tak nemají žádnou výraznou vůni. Za to jsou ale s výtažkem z aloe vera, která je má oblíbená a jsou proto vhodné na Ríšovu citlivou kojeneckou pokožku.

Na co jsem při testování zvědavá

U předchozích ubrousků jsem měla problém s vysycháním kvůli nedostatečnému zalepování vytahovací části, tak jsem zvědavá, jak uspějí tyto.

Naopak u plínek mě bude mimo jiné zajímat hlavně jejich odolnost proti protékání, se kterým jsem se u dosud používaných plenek jiných značek bohužel setkala.

Testovat budeme s Ríšou celý měsíc květen, tak se společně s námi těšte na jejich závěrečné zhodnocení. :-)

Maminka Jitka

Hodnocení po měsíci testování

Milé maminky,

měsíc uběhl jako voda a nám už zbyla z celé zásoby produktů Bella Happy jen polovina balení plenek. Po podložkách se jen zaprášilo a všechny vlhčené ubrousky jsme spotřebovali jak doma, tak hlavně na cestách autem, ale nejvíce na návštěvách.

Plenky Bella Happy udrží i větší množství tekutin včetně řídké stolice

Plenky Bella Happy nás ani jednou nenechaly promočit do oblečení a vždy udržely i velké množství tekutin včetně řídké stolice po kojení, a to dokonce i v noci, kdy někdy interval přebalení přesáhl 5 hodin. 

Testování mě přesvědčilo o spolehlivosti, pleny budeme užívat i nadále

Tuto skutečnost na nich hodnotím velmi pozitivně a určitě mě po otestování přesvědčila jejich spolehlivosti a neprosáknutelnost tak, že pleny Bella Happy budu určitě i nadále používat, protože Ríšův suchý neopruzený zadeček v nich je prostě k nezaplacení.

Jediná chybička, co bych vytkla

Jedinou chybičkou, kterou mohu vytknout, bylo pár kazových plenek. Asi pětkrát se nám stalo, že po rozevření nové plínky jsme zjistili, že chybí postranní lepítko, nebo odpadlo při přebalování a někdy chyběly i obě. Při 4 balení je to opravdu nepatrné množství a lepicí páska z lékárničky to ihned hladce spravila. 

(vyjádření výrobce: Zjistili jsme, že opravdu došlo u jedné šarže plenek ve výrobě k chybnému nastavení mechaniky stroje a v důsledku toho k výše zmiňovanému problému. V tuto chvíli je už vše v pořádku, došlo k nápravě a my velmi děkujeme za zpětnou vazbu.)

Ubrousky jsou lehce parfémované a jemné pro dětskou pokožku

Ubrousky jsou sice příjemně jemné a lehce parfémované, ale vzhledem k tomu, že jsme testovali variantu bez plastového krytu, trpěly ubrousky stejným neduhem, jako ostatní ubrousky , které se pouze opakovaně zalepují. pPo prvním rozlepení ochranné fólie začnou časem vysychat i přesto, že se snažím ji vždy zase pečlivě nalepit zpátky. Doma tento problém vždy vyřešilo celkové umytí v umyvadle, ale venku v terénu už to nebylo zdaleka tak komfortní. 

Já tedy určitě preferuji raději ubrousky s umělým krytem, který jen zacvaknete, a vzduch se dovnitř nemá šanci dostat. Není to sice příliš ekologické, za to ale velice praktické. Dostali jsme ale k testování Megapack - balení 4 ks, a jak jsem se dozvěděla od výrobce, totožné ubrousky jsou v nabídce i s plastovým krytem, to ale najdeme jen u ubrousků Sensitive, které se prodávají po jednotlivých baleních.

Přebalovací podložky od Bella Happy využívám každý den a zakoupila jsem si další balení

Jak jsem již psala, přebalovací podložky Bella Happy využívám nejen k přebalování, ale také jako podložky na noc na postel, kde budou mít i nadále ještě na nějaký čas svoje místo. Jsem s nimi moc spokojená. Škoda jen, že jich nebylo v balení více. Musela jsem brzy přikupovat další. :-)

Produkty značky Bella Happy rozhodně ostatním doporučuji

Produkty značky Bella Happy vám mohu za sebe rozhodně doporučit a pro ty, kteří ji ještě neznají, poradit, ať nezůstávají jen u svých oblíbených značek a vyzkouší také tuto včetně všech novinek, které výrobce nabízí. :-)

Maminka Jitka

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Související témata

Jitka s Ríšou testuje pleny Bella Happy - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce